ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

Підсумки конкурсу з використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі

З метою сприяння використанню у навчальному процесі сучасних «хмарних» та мобільних технологій, поширенню практики залучення до навчального процесу власних мобільних пристроїв студентів та викладачів, створенню навчальних програмних продуктів та методичного забезпечення, інформуванню про розвиток ІТ в СумДУ на відкритих ресурсах у 2017 році був проведений загальноуніверситетський конкурс розробок на краще проведення учбових занять (лекційних, практичних тощо), передбачених навчальним планом, із застосуванням власних мобільних пристроїв студентів (ноутбуки, нетбуки, планшети, смартфони тощо).15 вересня 2017 р. відбулося нагородження переможців конкурсу з використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі 2016-2017 н.р.

Працівники кафедри АГПФЕБ к.ю.н., доцент, доцент кафедри Руденко Л. Д. та к.ю.н., доцент кафедри Шлапко Т. В. представили на конкурс роботу за темою: «Активізація роботи студентів на практичних заняттях шляхом використання пошукових он-лайн систем (законодавство, судова практика)» з записом відеороліка (https://drive.google.com/file/d/0B1Su4vzWq8liaUtiMWxxeDN3MkE/view). За активну участь їм була оголошена подяка.

Дякуємо співробітникам кафедри за їх плідну роботу!