ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

Представники Національного антикорупційного бюро України у рамках кампанії «Студенти проти корупції» відвідали Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету

З метою підвищення рівня обізнаності з перебігом антикорупційної реформи та виховання у молоді нетерпимості до корупції 19 вересня 2017 р. у рамках інформаційно- просвітницької кампанії «Студенти проти корупції» Програми розвитку ООН в Україні представники Національного антикорупційного бюро України відвідали Сумський державний університет. Було проведено лекцію-консультацію, на якій були присутні студенти та викладачі Навчально-наукового інституту права, в тому числі кафедри АГПФЕБ

На лекції розглядалися такі питання: історичний контекст антикорупційної реформи в Україні; НАБУ: особливості організації та результати діяльності новоствореного антикорупційного правоохоронного органу; актуальні розслідування детективів НАБУ; реалізація і перспективи антикорупційної реформи в Україні.

Під час лекції студенти дізналися, як проходять будні детективів НАБУ, з якими проблемами найчастіше стикаються під час розслідувань, а також як потрапити на роботу в Бюро, переглянули відео про особливості процесу розслідування детективами складних корупційних схем, обговорювалося питання про необхідність створення Антикорупційного суду та мотивацію у небезпечній роботі детективів.

Відбулося живе спілкування студентів ННІП з заступником директора НАБУ Анатолієм Новаком. «Шлях боротьби з корупцією ми повинні пройти разом у спільному бажанні жити у кращій країні. Для результативної боротьби потрібна політична воля, бажання кожного та якісна освіта», – запевнив Анатолій Новак.

На сьогодні проведення таких заходів є дуже актуальним та ефективним.