ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

Участь доцента кафедри Логвиненка М.І. у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності» у м. Варна (Болгарія)

10-16 вересня 2017 року у м. Варна (Болгарія) к.ю.н., доцент кафедри АГПФЕБ Логвиненко М.І. прийняв участь у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності». Співорганізаторами форуму є Центр стратегічних інновацій та прогресивного розвитку, Інститут глобальних стратегій управління Національного університету «Острозька академія» та Варненський вільний університет ім. Чорноризця Храбра (Болгарія).

Метою його проведення була активізація співпраці між науковою спільнотою країн-партнерів, вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки, визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи освіти і науки в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріоритетів.

У роботі взяли участь 67 учасників з 32 навчальних закладів України та більше 20 колег з Болгарії, Великої Британії, Грузії, Польщі та Словаччини. Доцент кафедри, к.ю.н. Логвиненко М.І. виступив зі своєю доповіддю « Сучасні аспекти кадрового забезпечення Національної поліції України» у секції «Develpment of Jurisprudence Problems and Prospekts» та отримав сертифікат у форматі 4-ECTS (120 годин) про стажування та підвищення кваліфікації у Європейському Союзі.

Матеріали учасників форуму розміщено в Міжнародному науковому журналі «GISAP» (видання м. Лондон, Британія), який індексується в міжнародних наукометричних базах.