Інформація для випускників

ВИПУСК 2014 року

  Прізвище та ініціали студента  Освітній ступень  Спеціальність  Група  Інформація про випускника  
Рахманов Мейліс АгамурадовичБакалаврправоЮм-31Прокуратура м.Ашхабад (Туркменістан)
Хемраєв Шариф МурадовичБакалаврправоЮм-31Начальник відділу діловодства філіалу китайської нафто-газової транспортної корпорації Туркменістану.
Шаповалова Вікторія ВікторівнаБакалаврправоЮм-31Верховна Рада України
Нагорний Євгеній Віталійовичмагістрінтелектуальна власністьВлм-31Управління патрульної поліції в Сумській області
Рожкова Ірина Василівнамагістрінтелектуальна власністьВлм-31Відділ державної виконавчої служби Сумського міського управління юстиції
Руденко (Горьковська) Марина Вікторівнамагістрінтелектуальна власністьВлм-31Національна поліція України м. Суми  
Алексеєва Дар’я ВолодимирівнаспеціалістправоЮс-32Національна поліція України м. Суми  
Бершов Ігор ОлеговичспеціалістправоЮс-32Координаційна рада молодих юристів при головному управлінні юстиції  
Кудлай Віталій ВіталійовичспеціалістправоЮс-32Театр ім. Щепкіна
Кучеренко Євгеній ВалерійовичспеціалістправоЮс-32Краснопільська районна державна адміністрація
Проценко Олександр АнатолійовичспеціалістправоЮс-32приватна фірма
Рудько Анна АнатоліївнаспеціалістправоЮс-32Національна поліція України м. Суми  
Дворник Ілона МиколаївнаспеціалістправоЮс-33Сумський земельний кадастр
Мельник Віталій ЛеонідовичспеціалістправоЮс-33ТОВ «Горобина»
Правдюк Владислав В’ячеславовичспеціалістправоЮс-33Національна поліція України м. Суми  
Гробова Марина Миколаївнамагістрфінансово-економічна безпекаУбм-21Головне управління ДФС у Сумській області
Баленко Євген Олександровичмагістрфінансово-економічна безпекаУбм-21Управління культури Сумської обласної державної адміністрації
Полозок Ігор МиколайовичбакалаврправоЮ-06Апеляційний суд Сумської області

ВИПУСК 2015 року

  Прізвище та ініціали студента  Освітній ступень  Спеціальність  Група  Інформація про випускника  
Середа Тетяна ОлегівнабакалаврправоЮ-11Сумський обласний військовий комісаріат
Солоніна Денис ВалерійовичбакалаврправоЮ-12ТОВ «ЮРАГРОКОНТРАКТ»
Сариєва Лейлі ЧариївнабакалаврправоЮ-14Міністерство юстиції Туркменістана м. Ашхабад
Бабич Олександр Олександровичмагістрфінансово-економічна безпекаУБм-31Сумська митниця міндоходів
Лозовецька Ярослава Олександрівнамагістрфінансово-економічна безпекаУБм-31Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Айсек в Україні»
Станкевич Сергій Євгенійовичмагістрфінансово-економічна безпекаУБм-31Головне управління міндоходів у Сумській області
Дворніченко Наталія ОлександрівнамагістрправоЮм-41Головне управління доходів і зборів у Сумській області
Мельник Оксана АндріївнамагістрправоЮм-41ТОВ «Альянс»
Товстуха Сергій ОлександровичмагістрправоЮм-41Управління МВС України в Сумській області
Уткіна Марина СергіївнамагістрправоЮм-41Сумський державний університет ННІ права, к.ю.н.,
Мікулінцева Вікторія МиколаївнаспеціалістправоЮс-42Головне управління юстиції у Сумській області
Середа Ірина ГеннадіївнаспеціалістправоЮс-42Господарський суд Сумської області
Міщенко Євгеній МиколайовичспеціалістправоЮс-43ТОВ «Сумиторг-партнер»
Медніков Сергій ВолодимировичспеціалістправоЮс-43Новозаводський районний суд м.Чернігова

ВИПУСК 2016 року

  Прізвище та ініціали студента  Освітній ступень  Спеціальність  Група  Інформація про випускника  
Марюха Віра ОлександрівнаспеціалістправоЮс-53Роменський міськрайонний суд Сумської області
Табула Юлія ОлександрівнаспеціалістправоЮс-53Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Яковенко Микола ІвановичспеціалістправоЮс-53Помічник адвоката
Кислощаєва Марина ВікторівнабакалаврправоЮ-24Юридична компанія «ЮСКУТУМ»
Боговіс Євгенія Володимирівнамагістрфінансово-економічна безпекаУБм-41Сумський державний університет ННІ права
Гусарова Олена Юріївнамагістрфінансово-економічна безпекаУБм-41Ковпаківський районний суд м. Суми
Довбня Леонід Сергійовичмагістрфінансово-економічна безпекаУБм-41Слідче управління ГУНП в Сумській області
Перелазний Андрій Івановичмагістрфінансово-економічна безпекаУБм-41Управління міністерства внутрішніх справ України в Сумській області. Управління кадрового забезпечення
Хандурин Руслан Едуардовичмагістрфінансово-економічна безпекаУБм-41Збройні сили України  

ВИПУСК 2017 року

  Прізвище та ініціали студента  Освітній ступень  Спеціальність  Група  Інформація про випускника  
Андріянов Олексій ВікторовичспеціалістправоЮс-64Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Бурковець Ганна ВолодимирівнаспеціалістправоЮс-64ТОВ «Слав’янські сауни»
Денисенко Віталій ВікторовичспеціалістправоЮс-64Управління національної поліції в м.Суми
Кучма Дмитро ОлександровичспеціалістправоЮс-64Управління національної поліції в м.Суми
Єременко Анатолій ОлександровичбакалаврправоЮ-31ТОВАРИСТВО РЕАЛІЗАЦІЇ ІНЖЕНЕРНИХ ЗАДАЧ «ТРІЗ» ЛТД
Мельник Артур ВалентиновичбакалаврправоЮ-31Управління національної поліції в Сумській області  
Максименко Іван ОлександровичбакалаврправоЮ-33Управління Патрульної поліції Суми
Панченко Олександр ОлеговичбакалаврправоЮ-33Управління патрульної поліції в Сумській області,
Сухинська Юлія СергіївнабакалаврправоЮ-33ФОП «Литвинчук А. М» 
Андрійченко Надія СергіївнамагістрправоЮм-51Сумський державний університет ННІ права, к.ю.н.,
Бондаренко Оксана СергіївнамагістрправоЮм-51ТОВ «Юридичне об’єднання «Капітал Правіс»
Бурнос Світлана АнатоліївнамагістрправоЮм-51Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Волошенко Олег СергійовичмагістрправоЮм-51Охтирська районна державна адміністрація
Волошенко Тетяна АндріївнамагістрправоЮм-51Охтирська міська рада
Доля Віталій ВолодимировичмагістрправоЮм-51Департамент патрульної поліції м. Київ, Національна поліція України
Заїка Наталія ЮріївнамагістрправоЮм-51Сумський державний університет, юрист Управління Сумського об’єднання ПФУ
Козирь Олена ВолодимирівнамагістрправоЮм-51Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Мусієнко Юлія ВікторівнамагістрправоЮм-51м. Конотоп
Наумов Андрій ВалерійовичмагістрправоЮм-51Головне управління ДФС у Сумській області
Савченко Артем ВіталійовичмагістрправоЮм-51Національна поліція України
Сердюк Вікторія ІванівнамагістрправоЮм-51Юрисконсульт Державного ПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти»
Скварча Сергій ІгоровичмагістрправоЮм-51Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області
Турук Наталія ВікторівнамагістрправоЮм-51КП «Києво-Святошинська тепломережа»
Шульженко Інна ВікторівнамагістрправоЮм-51Спеціаліст Департаменту нагляду за додержанням законів у Кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України
Булах Тетяна ВасилівнамагістрправоЮм-52«Укрборг» м.Київ
Голдобін Олександр ВолодимировичмагістрправоЮм-52Управління Національної поліції в Сумській області
Кузьменко Сергій ЮрійовичмагістрправоЮм-52Центральна районна лікарня
Леунова Неля ВолодимирівнамагістрправоЮм-52Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Панченко Юлія МихайлівнамагістрправоЮм-52Приватне підприємство «Інвестиційні партнери» м.Київ
Прокопович Вікторія ВолодимирівнамагістрправоЮм-52Державна виконавча служба м.Бориспіль
Проценко Андрій АндрійовичмагістрправоЮм-52ТОВ «ДИАМАНТ – АГРО»
Терещенко Вікторія ПетрівнамагістрправоЮм-52Головне територiальне управлiння юстицii у Сумськiй областi
Усова Анна ВіталіївнамагістрправоЮм-52Управління національної поліції в Київській області
Дудченко Владислав Валерійовичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-51Сумська митниця ДФС
Матяш Олег Олександровичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-51Служба безпеки України
Мілашич Денис Юрійовичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-51Управління Національної поліції в Сумській області
Солонар Олег Вікторовичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-51адвокат
Чеботарьов Олександр Петровичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-51Помічник-консультант народного депутата України Сугоняко О.Л.
Шкрумада Богдан Юрійовичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-51Судовий розпорядник Зарічний районний суд м.Суми
Касмін Богдан Ігоровичмагістрфінансово-економічна безпекаУБм-51Сумський обласний нотаріальний архів

ВИПУСК 2018 року

  Прізвище та ініціали студента  Освітній ступень  Спеціальність  Група  Інформація про випускника  
Лада Валерій ЮрійовичбакалаврправоЮ-41Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України»
Чемодурова Катерина ФедорівнабакалаврправоЮ-41Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Загорулько Владислав МиколайовичбакалаврправоЮ-42АТ «Рентал-Бізнес»
Канівець Анна МиколаївнабакалаврправоЮ-42Фірма «Лігал Хайскул» м.Київ
Попсуй Юлія ОлександрівнабакалаврправоЮ-42Комунальне підприємство «Буринь теплосервіс»
Безверха Аліна ІванівнабакалаврправоЮ-44Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Коханова Альона ОлегівнабакалаврправоЮ-44Путивльський РВК
Руденко Олена ВікторівнабакалаврправоЮ-44ТОВ «АВІС-Україна»
Большунов Владислав ВікторовичбакалаврправоП-41аГромадська організація «Ромський молодіжний конгрес»
Ходико Валерія ІгорівнабакалаврправоП-41аАТ ВНЗ «Центрально-Європейський університет»
Панченко Владислав ОлексійовичбакалаврправоП-42аФОП «Єрьоменко Ю.Ю.»
Антипенко Богдан ВікторовичмагістрправоЮм-61Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області
Бережна Марина ІванівнамагістрправоЮм-61Сумське об’єднане управління пенсійного фонду України Сумської області
Гелуненко Антон ІвановичмагістрправоЮм-61Державна прикордонна служба України
Гудима Ярослав СергійовичмагістрправоЮм-61Міністерство внутрішніх справ України, регіональний сервісний центр МВС в Сумській області
Дибченко Яна ПавлівнамагістрправоЮм-61Роменська районна державна адміністрація Сумської області
Канівець Анна ОлександрівнамагістрправоЮм-61Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Квач Валерія ЮріївнамагістрправоЮм-61Сумська дирекція УДППЗ «Укрпошта»  
Логвин Марина ВіталіївнамагістрправоЮм-61ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс»
Писана Ксенія АндріївнамагістрправоЮм-61Головне управління пенсійного фонду України в Сумській області
Роговець Катерина ВікторівнамагістрправоЮм-61Антимонопольний комітет Сумське обласне територіальне відділення
Торяник Ірина ВячеславівнамагістрправоЮм-61Павлівська сільська рада Боходухівський район Харківської області
Черей Сніжана ВалентинівнамагістрправоЮм-61Ковпакiвський районний суд м. Суми
Шестаченко Дмитро СергійовичмагістрправоЮм-61Фермерське господарство «Сейм»
Юрченко Дмитро ВолодимировичмагістрправоЮм-61Сумське об’єднане управління пенсійного фонду України Сумської області
Білогай Ігор ПетровичмагістрправоЮм-62ТОВ “Агродмитрівське“, Бахмач (АПК)
Веріч Аліна ІгорівнамагістрправоЮм-62Сумський адміністративний окружний суд
Кнуренко Олена МиколаївнамагістрправоЮм-62Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Козир Тамара ОлександрівнамагістрправоЮм-62Охтирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Кошман Наталія ІгорівнамагістрправоЮм-62ТОВ «ТИМОША ПЛЮС»
Тесленко Олександр ВалерійовичмагістрправоЮм-62ПАТ «ФIДОБАНК»
Ткаченко Олександр МиколайовичмагістрправоЮм-62ТОВ «ТРЕСТ СУМЖИТЛОБУД»
Харченко Дмитро ОлександровичмагістрправоЮм-62ПП «DREAM»
Яременко Максим ОлександровичмагістрправоЮм-62СВК «Агрофірма «Семенівська» с.Семенівка, Липоводолинського району Сумської області
Губський Владислав МиколайовичмагістрправоЮм-63Сумська обласна державна адміністрація
Дігтяр Анна ОлексіївнамагістрправоЮм-63Юридична фірма «Статус-К»
Зимогляд Ірина ІгорівнамагістрправоЮм-63Головне управління Національної поліції в Сумській області
Іванов Вячеслав ІгоровичмагістрправоЮм-63Міністерство внутрішніх справ
Леунова Вікторія ОлегівнамагістрправоЮм-63Головне територiальне управлiння юстицii у Сумський областi
Павленко Богдана ОлегівнамагістрправоЮм-63Сумський державний університет ННІ Права
Пономаренко Юлія ЮріївнамагістрправоЮм-63Путивльський районний суд
Смик Дмитро ВасильовичмагістрправоЮм-63Сумська митниця ДФС  
Стеблянко Аліна ВолодимирівнамагістрправоЮм-63Сумський державний університет ННІ Права
Стрюкова Тетяна ВіталіївнамагістрправоЮм-63Великописарівське відділення поліції ГУ НП в Сумській області
Сухацька Альона БорисівнамагістрправоЮм-63Приватне підприємство Рембудсервіс «Комфорт-П»
Шаповалова Аліна ОлександрівнамагістрправоЮм-63Філія «Жовтневе» ТОВ «АГРО-ПОЛІС»
Шевченко Олександр ВолодимировичмагістрправоЮм-63ТОВ «Центр правової допомоги та обслуговування бізнесу»
Якименко Аліна ЮріївнамагістрправоЮм-63Сумський РВП ГУМП в Сумській області
Гончаренко Дарина Євгенівнамагістрінтелектуальна власністьВЛм-61Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації
Денисенко Владислав Михайловичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-61Сумське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області
Кіяшко Юрій Миколайовичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-61Сумський державний університет ННІ Права
Золота Леся Володимирівнамагістрінтелектуальна власністьВЛм-61СумДУ ННІ права  
Музикант Аліса Артемівнамагістрінтелектуальна власністьВЛм-61Адвокат м. Суми
Овчаренко Наталія Миколаївнамагістрінтелектуальна власністьВЛм-61Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради
Сітак Віта Олександрівнамагістрінтелектуальна власністьВЛм-61Слідче відділення Тростянецького відділення поліції Охтирського ВПГУНП  
Супрун Єлизавета Ігорівнамагістрінтелектуальна власністьВЛм-61Громадська організація «Слобідська правова фундація»
Холявка Анна Григорівнамагістрінтелектуальна власністьВЛм-61Зарічний районний суд м. Суми
Шевченко Руслан Вікторовичмагістрінтелектуальна власністьВЛм-61ФОП «Обельчак В.М.»
Ярошенко Вікторія Олександрівнамагістрінтелектуальна власністьВЛм-61ТОВ «Бріош-Фуд»  
Бабкін Вадим Вікторовичмагістрправоохоронна безпекаПБм-61ТОВ «НВП Солiд»
Бережна Надія Миколаївнамагістрправоохоронна безпекаПБм-61ФОП «Лісовський О.С.»
Дудченко В’ячеслав Валерійовичмагістрправоохоронна безпекаПБм-61Головне управління національної поліції в Сумській області
Леганьков Владислав Володимировичмагістрправоохоронна безпекаПБм-61Управління Держпраці у Сумській області  
Шевченко Артем Сергійовичмагістрправоохоронна безпекаПБм-61Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області
Буртник Тетяна СергіївнамагістрправоПБм-61Головне управління ДФС у Сумській області
Войтович  Анна ВалеріївнамагістрправоЮм-71ФОП «Стадник С.В.»
Гонтар Тетяна АнатоліївнамагістрправоЮм-71Зарічний відділ ДВС м. Суми
Клочко Елона ДмитрівнамагістрправоЮм-71ГУ ДФС у Сумській області
Крамаренко Карина ІгорівнамагістрправоЮм-71ТОВ «ПП ПОЛІСАН»
Панченко Мирослава ОлександрівнамагістрправоЮм-71Приватний підприємець
Холод Олег АнатолійовичмагістрправоЮм-71ТОВ ФIРМА «РУНА-С»
Курочка Андрій ІгоровичмагістрправоЮм-71ТОВ «Індичка»
Снагощенко Анна ОлегівнамагістрправоЮм-71ПрАТ СК «Провідна»
Солдаткіна Дар’я ОлександрівнамагістрправоЮм-71Апеляційний суд м. Києва  
Фурс Станіслав ІгоровичмагістрправоЮм-71Головне територіальне управління юстиції у Сумській області  
Ювченко Наталія ВолодимирівнамагістрправоЮм-71Головне управління ДФС у Сумській області
Кравець Яна ВолодимирівнамагістрправоЮм-72  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Левченко Владислав ВікторовичмагістрправоЮм-72Головне управління пенсійного фонду України в Сумській області
Ломакіна Катерина ІгорівнамагістрправоЮм-72Сумський окружний адміністративний суд  
Очерятіна Ірина ІгорівнамагістрправоЮм-72Сумська митниця ДФС  
Пархоменко Марія МиколаївнамагістрправоЮм-72Головне управління Національної поліції у Сумській області
Бабіч Олександр ОлександровичмагістрправоЮм-72Сумська митниця ДФС
Погрібний Роман ОлександровичмагістрправоЮм-72Головне управління держгеокадастру у Сумській області
Мазуров Антон ВалерійовичмагістрправоЮм-73Головне управління Держгеокадастру у Сумській області
Маліков Антон АнатолійовичмагістрправоЮм-73ГТУЮ у Сумській області
Нагорнєва (Фавстіна) Марина ВолодимирівнамагістрправоЮм-73ПП «Племінний завод «Олександрівка»
Савченко Аліна ВолодимирівнамагістрправоЮм-73Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Ярошенко Дмитро ЮрійовичмагістрправоЮм-73Головне управління Національної поліції в Сумській області  
Голишевська Анна Романівнамагістрправоохоронна безпекаПбм-71Білопільський районний суд
Леонтенко Яна Анатоліївнамагістрправоохоронна безпекаПбм-71ТОВ «Лодіс – Суми»

ВИПУСК 2019 року

  Прізвище та ініціали студента  Освітній ступень  Спеціальність  Група  Інформація про випускника  
Сидоренко Ярина ОлександрівнабакалаврправоЮ-51Головне територіальне управління юстиції у Сумській області  
Сиротенко Тетяна СергіївнабакалаврправоЮ-52Головне територіальне управління юстиції в Сумській област  
Сізов Павло ЛеонідовичбакалаврправоП-51аГоловне територіальне управління юстиції у Сумській області  
Волошина Вікторія ВікторівнабакалаврправоП-52аНаціональна поліція м.Полтава  
Сізова Катерина ОлександрівнабакалаврправоП-52аЗарічний районний суд м.Суми
Василенко Владислав ОлександровичмагістрправоЮ.м.-81/1ГУНП в Сумській області
Васюта Дмитро КостянтиновичмагістрправоЮ.м.-81/1Помічник адвоката  
Гусак Юлія ДмитрівнамагістрправоЮ.м.-81/1Головне управління ДФС у Сумські області
Маслак Олександра  ВолодимирівнамагістрправоЮ.м.-81/1Головне управління юстиції у Сумській області
Непийпа Ростислав ОлександровичмагістрправоЮ.м.-81/1Зарічний відділ ДВС м. Суми  
Шкарупа Богдан ВікторовичмагістрправоЮ.м.-81/1ГУНП в Сумській області  
Бабін Владислав МиколайовичмагістрправоЮ.м.-81/2Сумська ОДА Департамент екології та охорони природних ресурсів
Міняйло Ярослав ВолодимировичмагістрправоЮ.м.-81/2Державна екологічна інспекція у Сумській області
Моісеєнко Олена В’ячеславівнамагістрправоЮ.м.-81/2Головне управління ДПС у Сумській області  
Подоляка Анна ОлександрівнамагістрправоЮ.м.-81/2Недригайлівський районний суд Сумської області  
Сітало Юрій СергійовичмагістрправоЮ.м.-82Зарічний районний суд м.Суми
Савенко Вікторія Миколаївнамагістр Ю.м.-82ТОВ «ВП Полісан»  
Ващенко Володимир Олександровичмагістрінтелектуальна власністьВЛ.м.-81Ковпаківський ВДВС м. Суми  
Зябарова Дар’я Володимирівнамагістрінтелектуальна власністьВЛ.м.-81Управління держ. праці у Сумській області
Костюченко Андрій Олександровичмагістрінтелектуальна власністьВЛ.м.-81ТОВ «Джитті»  
Невмержицька Юлія Анатоліївнамагістрінтелектуальна власністьВЛ.м.-81ТОВ «АМАКО України» м.Київ  

 242