Інформація для випускників

ВИПУСК 2014 року

  Прізвище та ініціали студента   Освітній ступень   Спеціальність   Група   Інформація про випускника  
Рахманов Мейліс Агамурадович Бакалавр право Юм-31 Прокуратура м.Ашхабад (Туркменістан)
Хемраєв Шариф Мурадович Бакалавр право Юм-31 Начальник відділу діловодства філіалу китайської нафто-газової транспортної корпорації Туркменістану.
Шаповалова Вікторія Вікторівна Бакалавр право Юм-31 Верховна Рада України
Нагорний Євгеній Віталійович магістр інтелектуальна власність Влм-31 Управління патрульної поліції в Сумській області
Рожкова Ірина Василівна магістр інтелектуальна власність Влм-31 Відділ державної виконавчої служби Сумського міського управління юстиції
Руденко (Горьковська) Марина Вікторівна магістр інтелектуальна власність Влм-31 Національна поліція України м. Суми  
Алексеєва Дар’я Володимирівна спеціаліст право Юс-32 Національна поліція України м. Суми  
Бершов Ігор Олегович спеціаліст право Юс-32 Координаційна рада молодих юристів при головному управлінні юстиції  
Кудлай Віталій Віталійович спеціаліст право Юс-32 Театр ім. Щепкіна
Кучеренко Євгеній Валерійович спеціаліст право Юс-32 Краснопільська районна державна адміністрація
Проценко Олександр Анатолійович спеціаліст право Юс-32 приватна фірма
Рудько Анна Анатоліївна спеціаліст право Юс-32 Національна поліція України м. Суми  
Дворник Ілона Миколаївна спеціаліст право Юс-33 Сумський земельний кадастр
Мельник Віталій Леонідович спеціаліст право Юс-33 ТОВ «Горобина»
Правдюк Владислав В’ячеславович спеціаліст право Юс-33 Національна поліція України м. Суми  
Гробова Марина Миколаївна магістр фінансово-економічна безпека Убм-21 Головне управління ДФС у Сумській області
Баленко Євген Олександрович магістр фінансово-економічна безпека Убм-21 Управління культури Сумської обласної державної адміністрації
Полозок Ігор Миколайович бакалавр право Ю-06 Апеляційний суд Сумської області

ВИПУСК 2015 року

  Прізвище та ініціали студента   Освітній ступень   Спеціальність   Група   Інформація про випускника  
Середа Тетяна Олегівна бакалавр право Ю-11 Сумський обласний військовий комісаріат
Солоніна Денис Валерійович бакалавр право Ю-12 ТОВ «ЮРАГРОКОНТРАКТ»
Сариєва Лейлі Чариївна бакалавр право Ю-14 Міністерство юстиції Туркменістана м. Ашхабад
Бабич Олександр Олександрович магістр фінансово-економічна безпека УБм-31 Сумська митниця міндоходів
Лозовецька Ярослава Олександрівна магістр фінансово-економічна безпека УБм-31 Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Айсек в Україні»
Станкевич Сергій Євгенійович магістр фінансово-економічна безпека УБм-31 Головне управління міндоходів у Сумській області
Дворніченко Наталія Олександрівна магістр право Юм-41 Головне управління доходів і зборів у Сумській області
Мельник Оксана Андріївна магістр право Юм-41 ТОВ «Альянс»
Товстуха Сергій Олександрович магістр право Юм-41 Управління МВС України в Сумській області
Уткіна Марина Сергіївна магістр право Юм-41 Сумський державний університет ННІ права, к.ю.н.,
Мікулінцева Вікторія Миколаївна спеціаліст право Юс-42 Головне управління юстиції у Сумській області
Середа Ірина Геннадіївна спеціаліст право Юс-42 Господарський суд Сумської області
Міщенко Євгеній Миколайович спеціаліст право Юс-43 ТОВ «Сумиторг-партнер»
Медніков Сергій Володимирович спеціаліст право Юс-43 Новозаводський районний суд м.Чернігова

ВИПУСК 2016 року

  Прізвище та ініціали студента   Освітній ступень   Спеціальність   Група   Інформація про випускника  
Марюха Віра Олександрівна спеціаліст право Юс-53 Роменський міськрайонний суд Сумської області
Табула Юлія Олександрівна спеціаліст право Юс-53 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Яковенко Микола Іванович спеціаліст право Юс-53 Помічник адвоката
Кислощаєва Марина Вікторівна бакалавр право Ю-24 Юридична компанія «ЮСКУТУМ»
Боговіс Євгенія Володимирівна магістр фінансово-економічна безпека УБм-41 Сумський державний університет ННІ права
Гусарова Олена Юріївна магістр фінансово-економічна безпека УБм-41 Ковпаківський районний суд м. Суми
Довбня Леонід Сергійович магістр фінансово-економічна безпека УБм-41 Слідче управління ГУНП в Сумській області
Перелазний Андрій Іванович магістр фінансово-економічна безпека УБм-41 Управління міністерства внутрішніх справ України в Сумській області. Управління кадрового забезпечення
Хандурин Руслан Едуардович магістр фінансово-економічна безпека УБм-41 Збройні сили України  

ВИПУСК 2017 року

  Прізвище та ініціали студента   Освітній ступень   Спеціальність   Група   Інформація про випускника  
Андріянов Олексій Вікторович спеціаліст право Юс-64 Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Бурковець Ганна Володимирівна спеціаліст право Юс-64 ТОВ «Слав’янські сауни»
Денисенко Віталій Вікторович спеціаліст право Юс-64 Управління національної поліції в м.Суми
Кучма Дмитро Олександрович спеціаліст право Юс-64 Управління національної поліції в м.Суми
Єременко Анатолій Олександрович бакалавр право Ю-31 ТОВАРИСТВО РЕАЛІЗАЦІЇ ІНЖЕНЕРНИХ ЗАДАЧ «ТРІЗ» ЛТД
Мельник Артур Валентинович бакалавр право Ю-31 Управління національної поліції в Сумській області  
Максименко Іван Олександрович бакалавр право Ю-33 Управління Патрульної поліції Суми
Панченко Олександр Олегович бакалавр право Ю-33 Управління патрульної поліції в Сумській області,
Сухинська Юлія Сергіївна бакалавр право Ю-33 ФОП «Литвинчук А. М» 
Андрійченко Надія Сергіївна магістр право Юм-51 Сумський державний університет ННІ права, к.ю.н.,
Бондаренко Оксана Сергіївна магістр право Юм-51 ТОВ «Юридичне об’єднання «Капітал Правіс»
Бурнос Світлана Анатоліївна магістр право Юм-51 Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Волошенко Олег Сергійович магістр право Юм-51 Охтирська районна державна адміністрація
Волошенко Тетяна Андріївна магістр право Юм-51 Охтирська міська рада
Доля Віталій Володимирович магістр право Юм-51 Департамент патрульної поліції м. Київ, Національна поліція України
Заїка Наталія Юріївна магістр право Юм-51 Сумський державний університет, юрист Управління Сумського об’єднання ПФУ
Козирь Олена Володимирівна магістр право Юм-51 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Мусієнко Юлія Вікторівна магістр право Юм-51 м. Конотоп
Наумов Андрій Валерійович магістр право Юм-51 Головне управління ДФС у Сумській області
Савченко Артем Віталійович магістр право Юм-51 Національна поліція України
Сердюк Вікторія Іванівна магістр право Юм-51 Юрисконсульт Державного ПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти»
Скварча Сергій Ігорович магістр право Юм-51 Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області
Турук Наталія Вікторівна магістр право Юм-51 КП «Києво-Святошинська тепломережа»
Шульженко Інна Вікторівна магістр право Юм-51 Спеціаліст Департаменту нагляду за додержанням законів у Кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України
Булах Тетяна Василівна магістр право Юм-52 «Укрборг» м.Київ
Голдобін Олександр Володимирович магістр право Юм-52 Управління Національної поліції в Сумській області
Кузьменко Сергій Юрійович магістр право Юм-52 Центральна районна лікарня
Леунова Неля Володимирівна магістр право Юм-52 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Панченко Юлія Михайлівна магістр право Юм-52 Приватне підприємство «Інвестиційні партнери» м.Київ
Прокопович Вікторія Володимирівна магістр право Юм-52 Державна виконавча служба м.Бориспіль
Проценко Андрій Андрійович магістр право Юм-52 ТОВ «ДИАМАНТ – АГРО»
Терещенко Вікторія Петрівна магістр право Юм-52 Головне територiальне управлiння юстицii у Сумськiй областi
Усова Анна Віталіївна магістр право Юм-52 Управління національної поліції в Київській області
Дудченко Владислав Валерійович магістр інтелектуальна власність ВЛм-51 Сумська митниця ДФС
Матяш Олег Олександрович магістр інтелектуальна власність ВЛм-51 Служба безпеки України
Мілашич Денис Юрійович магістр інтелектуальна власність ВЛм-51 Управління Національної поліції в Сумській області
Солонар Олег Вікторович магістр інтелектуальна власність ВЛм-51 адвокат
Чеботарьов Олександр Петрович магістр інтелектуальна власність ВЛм-51 Помічник-консультант народного депутата України Сугоняко О.Л.
Шкрумада Богдан Юрійович магістр інтелектуальна власність ВЛм-51 Судовий розпорядник Зарічний районний суд м.Суми
Касмін Богдан Ігорович магістр фінансово-економічна безпека УБм-51 Сумський обласний нотаріальний архів

ВИПУСК 2018 року

  Прізвище та ініціали студента   Освітній ступень   Спеціальність   Група   Інформація про випускника  
Лада Валерій Юрійович бакалавр право Ю-41 Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України»
Чемодурова Катерина Федорівна бакалавр право Ю-41 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Загорулько Владислав Миколайович бакалавр право Ю-42 АТ «Рентал-Бізнес»
Канівець Анна Миколаївна бакалавр право Ю-42 Фірма «Лігал Хайскул» м.Київ
Попсуй Юлія Олександрівна бакалавр право Ю-42 Комунальне підприємство «Буринь теплосервіс»
Безверха Аліна Іванівна бакалавр право Ю-44 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Коханова Альона Олегівна бакалавр право Ю-44 Путивльський РВК
Руденко Олена Вікторівна бакалавр право Ю-44 ТОВ «АВІС-Україна»
Большунов Владислав Вікторович бакалавр право П-41а Громадська організація «Ромський молодіжний конгрес»
Ходико Валерія Ігорівна бакалавр право П-41а АТ ВНЗ «Центрально-Європейський університет»
Панченко Владислав Олексійович бакалавр право П-42а ФОП «Єрьоменко Ю.Ю.»
Антипенко Богдан Вікторович магістр право Юм-61 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області
Бережна Марина Іванівна магістр право Юм-61 Сумське об’єднане управління пенсійного фонду України Сумської області
Гелуненко Антон Іванович магістр право Юм-61 Державна прикордонна служба України
Гудима Ярослав Сергійович магістр право Юм-61 Міністерство внутрішніх справ України, регіональний сервісний центр МВС в Сумській області
Дибченко Яна Павлівна магістр право Юм-61 Роменська районна державна адміністрація Сумської області
Канівець Анна Олександрівна магістр право Юм-61 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Квач Валерія Юріївна магістр право Юм-61 Сумська дирекція УДППЗ «Укрпошта»  
Логвин Марина Віталіївна магістр право Юм-61 ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс»
Писана Ксенія Андріївна магістр право Юм-61 Головне управління пенсійного фонду України в Сумській області
Роговець Катерина Вікторівна магістр право Юм-61 Антимонопольний комітет Сумське обласне територіальне відділення
Торяник Ірина Вячеславівна магістр право Юм-61 Павлівська сільська рада Боходухівський район Харківської області
Черей Сніжана Валентинівна магістр право Юм-61 Ковпакiвський районний суд м. Суми
Шестаченко Дмитро Сергійович магістр право Юм-61 Фермерське господарство «Сейм»
Юрченко Дмитро Володимирович магістр право Юм-61 Сумське об’єднане управління пенсійного фонду України Сумської області
Білогай Ігор Петрович магістр право Юм-62 ТОВ “Агродмитрівське“, Бахмач (АПК)
Веріч Аліна Ігорівна магістр право Юм-62 Сумський адміністративний окружний суд
Кнуренко Олена Миколаївна магістр право Юм-62 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Козир Тамара Олександрівна магістр право Юм-62 Охтирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Кошман Наталія Ігорівна магістр право Юм-62 ТОВ «ТИМОША ПЛЮС»
Тесленко Олександр Валерійович магістр право Юм-62 ПАТ «ФIДОБАНК»
Ткаченко Олександр Миколайович магістр право Юм-62 ТОВ «ТРЕСТ СУМЖИТЛОБУД»
Харченко Дмитро Олександрович магістр право Юм-62 ПП «DREAM»
Яременко Максим Олександрович магістр право Юм-62 СВК «Агрофірма «Семенівська» с.Семенівка, Липоводолинського району Сумської області
Губський Владислав Миколайович магістр право Юм-63 Сумська обласна державна адміністрація
Дігтяр Анна Олексіївна магістр право Юм-63 Юридична фірма «Статус-К»
Зимогляд Ірина Ігорівна магістр право Юм-63 Головне управління Національної поліції в Сумській області
Іванов Вячеслав Ігорович магістр право Юм-63 Міністерство внутрішніх справ
Леунова Вікторія Олегівна магістр право Юм-63 Головне територiальне управлiння юстицii у Сумський областi
Павленко Богдана Олегівна магістр право Юм-63 Сумський державний університет ННІ Права
Пономаренко Юлія Юріївна магістр право Юм-63 Путивльський районний суд
Смик Дмитро Васильович магістр право Юм-63 Сумська митниця ДФС  
Стеблянко Аліна Володимирівна магістр право Юм-63 Сумський державний університет ННІ Права
Стрюкова Тетяна Віталіївна магістр право Юм-63 Великописарівське відділення поліції ГУ НП в Сумській області
Сухацька Альона Борисівна магістр право Юм-63 Приватне підприємство Рембудсервіс «Комфорт-П»
Шаповалова Аліна Олександрівна магістр право Юм-63 Філія «Жовтневе» ТОВ «АГРО-ПОЛІС»
Шевченко Олександр Володимирович магістр право Юм-63 ТОВ «Центр правової допомоги та обслуговування бізнесу»
Якименко Аліна Юріївна магістр право Юм-63 Сумський РВП ГУМП в Сумській області
Гончаренко Дарина Євгенівна магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації
Денисенко Владислав Михайлович магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 Сумське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області
Кіяшко Юрій Миколайович магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 Сумський державний університет ННІ Права
Золота Леся Володимирівна магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 СумДУ ННІ права  
Музикант Аліса Артемівна магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 Адвокат м. Суми
Овчаренко Наталія Миколаївна магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради
Сітак Віта Олександрівна магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 Слідче відділення Тростянецького відділення поліції Охтирського ВПГУНП  
Супрун Єлизавета Ігорівна магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 Громадська організація «Слобідська правова фундація»
Холявка Анна Григорівна магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 Зарічний районний суд м. Суми
Шевченко Руслан Вікторович магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 ФОП «Обельчак В.М.»
Ярошенко Вікторія Олександрівна магістр інтелектуальна власність ВЛм-61 ТОВ «Бріош-Фуд»  
Бабкін Вадим Вікторович магістр правоохоронна безпека ПБм-61 ТОВ «НВП Солiд»
Бережна Надія Миколаївна магістр правоохоронна безпека ПБм-61 ФОП «Лісовський О.С.»
Дудченко В’ячеслав Валерійович магістр правоохоронна безпека ПБм-61 Головне управління національної поліції в Сумській області
Леганьков Владислав Володимирович магістр правоохоронна безпека ПБм-61 Управління Держпраці у Сумській області  
Шевченко Артем Сергійович магістр правоохоронна безпека ПБм-61 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області
Буртник Тетяна Сергіївна магістр право ПБм-61 Головне управління ДФС у Сумській області
Войтович  Анна Валеріївна магістр право Юм-71 ФОП «Стадник С.В.»
Гонтар Тетяна Анатоліївна магістр право Юм-71 Зарічний відділ ДВС м. Суми
Клочко Елона Дмитрівна магістр право Юм-71 ГУ ДФС у Сумській області
Крамаренко Карина Ігорівна магістр право Юм-71 ТОВ «ПП ПОЛІСАН»
Панченко Мирослава Олександрівна магістр право Юм-71 Приватний підприємець
Холод Олег Анатолійович магістр право Юм-71 ТОВ ФIРМА «РУНА-С»
Курочка Андрій Ігорович магістр право Юм-71 ТОВ «Індичка»
Снагощенко Анна Олегівна магістр право Юм-71 ПрАТ СК «Провідна»
Солдаткіна Дар’я Олександрівна магістр право Юм-71 Апеляційний суд м. Києва  
Фурс Станіслав Ігорович магістр право Юм-71 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області  
Ювченко Наталія Володимирівна магістр право Юм-71 Головне управління ДФС у Сумській області
Кравець Яна Володимирівна магістр право Юм-72   Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Левченко Владислав Вікторович магістр право Юм-72 Головне управління пенсійного фонду України в Сумській області
Ломакіна Катерина Ігорівна магістр право Юм-72 Сумський окружний адміністративний суд  
Очерятіна Ірина Ігорівна магістр право Юм-72 Сумська митниця ДФС  
Пархоменко Марія Миколаївна магістр право Юм-72 Головне управління Національної поліції у Сумській області
Бабіч Олександр Олександрович магістр право Юм-72 Сумська митниця ДФС
Погрібний Роман Олександрович магістр право Юм-72 Головне управління держгеокадастру у Сумській області
Мазуров Антон Валерійович магістр право Юм-73 Головне управління Держгеокадастру у Сумській області
Маліков Антон Анатолійович магістр право Юм-73 ГТУЮ у Сумській області
Нагорнєва (Фавстіна) Марина Володимирівна магістр право Юм-73 ПП «Племінний завод «Олександрівка»
Савченко Аліна Володимирівна магістр право Юм-73 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
Ярошенко Дмитро Юрійович магістр право Юм-73 Головне управління Національної поліції в Сумській області  
Голишевська Анна Романівна магістр правоохоронна безпека Пбм-71 Білопільський районний суд
Леонтенко Яна Анатоліївна магістр правоохоронна безпека Пбм-71 ТОВ «Лодіс – Суми»

ВИПУСК 2019 року

  Прізвище та ініціали студента   Освітній ступень   Спеціальність   Група   Інформація про випускника  
Сидоренко Ярина Олександрівна бакалавр право Ю-51 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області  
Сиротенко Тетяна Сергіївна бакалавр право Ю-52 Головне територіальне управління юстиції в Сумській област  
Сізов Павло Леонідович бакалавр право П-51а Головне територіальне управління юстиції у Сумській області  
Волошина Вікторія Вікторівна бакалавр право П-52а Національна поліція м.Полтава  
Сізова Катерина Олександрівна бакалавр право П-52а Зарічний районний суд м.Суми
Василенко Владислав Олександрович магістр право Ю.м.-81/1 ГУНП в Сумській області
Васюта Дмитро Костянтинович магістр право Ю.м.-81/1 Помічник адвоката  
Гусак Юлія Дмитрівна магістр право Ю.м.-81/1 Головне управління ДФС у Сумські області
Маслак Олександра  Володимирівна магістр право Ю.м.-81/1 Головне управління юстиції у Сумській області
Непийпа Ростислав Олександрович магістр право Ю.м.-81/1 Зарічний відділ ДВС м. Суми  
Шкарупа Богдан Вікторович магістр право Ю.м.-81/1 ГУНП в Сумській області  
Бабін Владислав Миколайович магістр право Ю.м.-81/2 Сумська ОДА Департамент екології та охорони природних ресурсів
Міняйло Ярослав Володимирович магістр право Ю.м.-81/2 Державна екологічна інспекція у Сумській області
Моісеєнко Олена В’ячеславівна магістр право Ю.м.-81/2 Головне управління ДПС у Сумській області  
Подоляка Анна Олександрівна магістр право Ю.м.-81/2 Недригайлівський районний суд Сумської області  
Сітало Юрій Сергійович магістр право Ю.м.-82 Зарічний районний суд м.Суми
Савенко Вікторія Миколаївна магістр   Ю.м.-82 ТОВ «ВП Полісан»  
Ващенко Володимир Олександрович магістр інтелектуальна власність ВЛ.м.-81 Ковпаківський ВДВС м. Суми  
Зябарова Дар’я Володимирівна магістр інтелектуальна власність ВЛ.м.-81 Управління держ. праці у Сумській області
Костюченко Андрій Олександрович магістр інтелектуальна власність ВЛ.м.-81 ТОВ «Джитті»  
Невмержицька Юлія Анатоліївна магістр інтелектуальна власність ВЛ.м.-81 ТОВ «АМАКО України» м.Київ  

 2,124