База даних випускників ННІ права СумДУ ( 2019-2021р.)
Бакалаври
ВИПУСК 2019 року
№ |
Прізвище та ініціали студента |
Освітній ступень |
Спеціальність |
Група |
Інформація про випускника (місце роботи, посада ) |
1 |
Ахмеджанов Алиджан |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
працює за кордоном Громадянство Туркменістану
|
2 |
Дробоног Олександр Миколайович |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Асоціація футзалу України (професійний футболіст)
|
3 |
Ковальова Анна Віталіївна |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Державна установа Херсонський слідчий ізолятор (молодший інспектор відділу охорони) |
4 |
Проценко Віталій Олександрович |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Фізична особа підприємець |
5 |
Пятаченко Анастасія Андріївна |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Ковпаківський районний суд м.Суми (секретар судового засідання) |
6 |
Сидоренко Ярина Олександрівна |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області (головний спеціаліст Сумського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану)
|
7 |
Сніжко Віталія Віталіївна |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської районної державної адміністрації (головний спеціаліст)
|
8 |
Стригоцький Владислав Олександрович |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
СумДУ (магістратура, спеціальність – «Компьютерні науки»)
|
9 |
Тимошенко Олена Олександрівна |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (головний спеціаліст)
|
10 |
Щербіна Євген Юрійович |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Фізична особа підприємець
|
11 |
Ядов Богдан Констянтинович |
бакалавр |
право |
Ю-51 |
Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сумське обласне відділення (філія) (член збірної команди України з дзюдо, срібний призер молодіжних олімпійських ігор)
|
12 |
Говорун Роман Ігорович |
бакалавр |
право |
Ю-52 |
«АВІАТУР-СУМИ» (Директор)
|
13 |
Ластовкін Владислав Вікторович |
бакалавр |
право |
Ю-52 |
Головне управління Пенсійного фонду в Сумської області (провідний інспектор відділу з ретроконверсії) |
14 |
Синиця Дмитро Сергійович |
бакалавр |
право |
Ю-52 |
Збройні сили України (контракт) |
15 |
Сиротенко Тетяна Сергіївна |
бакалавр |
право |
Ю-52 |
Головне територіальне управління юстиції в Сумській област (головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти)
|
16 |
Скубак Карина Миколаївна |
бакалавр |
право |
Ю-52 |
Збройні сили України (контракт) |
17 |
Уварова Поліна Олександрівна |
бакалавр |
право |
Ю-52 |
ФОП «Уварова П.О.» (оптова торгівля фарм. товарами)
|
18 |
Юрченко Владислав Олегович |
бакалавр |
право |
Ю-52 |
ПП Юрченко, Україна (підприємець)
|
19 |
Сізов Павло Леонідович |
бакалавр |
право |
П-51а |
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області (державний виконавець Зарічного відділу державної виконавчої служби міста Суми)
|
20 |
Волошина Вікторія Вікторівна |
бакалавр |
право |
П-52а |
Національна поліція м.Полтава
|
21 |
Сізова Катерина Олександрівна |
бакалавр |
право |
П-52а |
Зарічний районний суд м.Суми (секретар судового засідання) |
Магістри
ВИПУСК 2019 року
Група Ю.м.-81/1
№ |
Прізвище та ініціали студента |
Освітній ступень |
Спеціальність |
Група |
Інформація про випускника (місце роботи, посада) |
1 |
Василенко Владислав Олександрович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
ГУНП в Сумській області (слідчий)
|
2 |
Васюта Дмитро Костянтинович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
Помічник адвоката
|
3 |
Вернигор Андрій Юрійович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
Кафебар”Coffee fellows” (працівник бару) |
4 |
Глянцева Каріна Віталіївна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
Головне управління державної казначейської служби в Сумській області (провідний спеціаліст-юрисконсульт) |
5 |
Голодна Анастасія Сергіївна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумська ОДА (фахівець)
|
6 |
Гусак Юлія Дмитрівна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
Головне управління ДФС у Сумські області (фахівець)
|
7 |
Даценко Олексій Ігорович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
Фізично особа підприємець
|
9 |
Маслак Олександра Володимирівна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
Головне управління юстиції у Сумській області (фахівець) |
10 |
Непийпа Ростислав Олександрович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
Зарічний відділ ДВС м. Суми (судовий виконавець)
|
11 |
Шибаєва Дар’я Олескіївна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» (менеджер)
|
12 |
Шкарупа Богдан Вікторович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/1 |
ГУНП в Сумській області (слідчий)
|
14 |
Бабін Владислав Миколайович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/2 |
Сумська ОДА Департамент екології та охорони природних ресурсів (юрисконсульт) (ІПН 3544204430) |
15 |
Міняйло Ярослав Володимирович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/2 |
Державна екологічна інспекція у Сумській області юрист сектору правового забезпечення) |
16 |
Меліков Антон Леонідович |
магістр |
право |
Ю.м.-81/2 |
ТОВ «Гуала кложерс Україна» |
17 |
Моісеєнко Олена В’ячеславівна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/2 |
Головне управління ДПС у Сумській області (Управління правового забезпечення, юрист) |
18 |
Подоляка Анна Олександрівна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/2 |
Недригайлівський районний суд Сумської області (помічник судді) |
19 |
Сердюк Діана Миколаївна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/2 |
Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) (управління персоналом – фахівець)
|
20 |
Тверитінова Дар’я Олександрівна |
магістр |
право |
Ю.м.-81/2 |
Головне територіальне управління юстиції у Сумській області (провідний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації)
|
21 |
Мусієнко Максим Юрійович |
магістр |
право |
Ю.м.-82 |
ФОП «Мусієнко М.Ю.»
|
22 |
Сітало Юрій Сергійович |
магістр |
право |
Ю.м.-82 |
Зарічний районний суд м.Суми (суд секретар)+9
|
23 |
Савенко Вікторія Миколаївна |
магістр |
право |
Ю.м.-82 |
ТОВ «ВП Полісан» (юрисконсульт)
|
24 |
Степановський Владислав Сергійович |
магістр |
право |
Ю.м.-82 |
ПАТ «Сумихімпром» (відділ охорони та безпеки)
|
25 |
Ващенко Володимир Олександрович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
Ковпаківський ВДВС м. Суми (держ. виконавець)
|
26 |
Вождаєв Артем Юрійович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
ФОП «Вождаєв А. Ю.»
|
27 |
Диковець Анна Володимирівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
СумДУ ЦНТІ (фахівець)
|
28 |
Зябарова Дар’я Володимирівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
Управління держ. праці у Сумській області (старший інспектор)
|
29 |
Костюченко Андрій Олександрович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
ТОВ «Джитті» (юрист)
|
31 |
Невмержицька Юлія Анатоліївна |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
ТОВ «АМАКО України» м.Київ (юрист)
|
32 |
Пронський Едуард Андрійович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
Шанхайський університет політичних наук і права м. Шанхай (Китай)
|
33 |
Романенко Єлізавета Олександрівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
ТОВ «САВ-ДИСТРИБЬЮШН» (фахівець з реклами) (ІПН 3507009361 )
|
34 |
Троян Олексій Леонідович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-81 |
Благодійна організація «Благодійний фонд «На світанку Сумщини» (засновник) |
Бакалаври
ВИПУСК 2020 року
Група Ю–61
№ |
Прізвище та ініціали студента |
Освітній ступень |
Спеціальність |
Група |
Інформація про випускника (місце роботи, посада) |
1 |
Веремієнко Оксана Олегівна |
бакалавр |
право |
Ю-61 |
Сумський відділ РАЦС у Сумському районі Сумської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) |
2 |
Гончаренко Ярослава Юріївна |
бакалавр |
право |
Ю-61 |
ДП «Сумський облавтодор», юрисконсульт |
3 |
Гончарова Ірина Олександрівна |
бакалавр |
право |
Ю-61 |
Не працює |
4 |
Жовнер Катерина Олександрівна |
бакалавр |
право |
Ю-61 |
Головне управління ДПС у Сумській області (старший державний інспектор) |
5 |
Міленіна Євгенія Анатоліївна |
бакалавр |
право |
Ю-61 |
«Європейська Солідарність» Сумської територіальної організації (Заступник керівника Секретаріату ПП) |
6 |
Прядко Ганна Сергіївна |
бакалавр |
право |
Ю-61 |
Управління культури ОДА |
7 |
Шевченко Анна Володимирівна |
бакалавр |
право |
Ю-61 |
Зарічний районний суд м. Суми (секретар судового засідання) |
8 |
Куксінов Юрій Романович |
бакалавр |
право |
Ю-62 |
Збройні Сили України (лейтенант) |
9 |
Кухно Марія Федорівна |
бакалавр |
право |
Ю-62 |
ГУ ДГК у Сумській області (головний спеціаліст юридичного управління) |
10 |
Петренко Максим Віталійович |
бакалавр |
право |
Ю-62 |
Фізична особа підприємець |
11 |
Султанова Карина Євгенівна |
бакалавр |
право |
Ю-62 |
Робота не за фахом (АМБАР-МАРКЕТ) |
13 |
Сухонос Станіслав Сергійович |
бакалавр |
право |
Ю-62 |
ТОВ «Спецармбуд» (засновник компанії) |
14 |
Філатова Анастасія Сергіївна |
бакалавр |
право |
Ю-62 |
«Фуд торг 2020» (юрист у тендерному відділі) |
16 |
Бавикін Андрій Юрійович |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка (фахівець з питань виявлення та протидії корупції) |
17 |
Бажул Анастасія Володимирівна |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Робота не за фахом (мережа салонів «Експрес Перукарня»)
|
18 |
Бойко Анна Вікторівна |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Громадська організація «Амалія» (засновник) |
19 |
Коломієць Артемій Дмитрович |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Управління патрульної поліції в Сумській області (патрульний поліцейський) |
20 |
Лемегова Катерина Євгенівна |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Фізична особа підприємець |
21 |
Міненко (Коляда) Віта Вікторівна |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Виконавчий комітет Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області спеціаліст організаційно-контрольного відділу |
22 |
Миколаєнко Анастасія Іванівна |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Фізична особа підприємець |
23 |
Прокопенко Каріна Вікторівна |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Кол-центр «USA Clean Master» (оператор) |
24 |
Скорик Анна Дмирівна |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Фізична особа підприємець |
25 |
Сова Поліна Дмитрівна |
бакалавр |
право |
Ю-63 |
Головне управліення Пенсійного фонду України в Сумській області (головний спеціаліст-юрисконсульт відділу організації правової роборти юридичного управління) |
26 |
Голік Ірина Олексіївна |
бакалавр |
право |
Ю-64 |
Працює не за фахом (менеджер проектов) |
27 |
Костенко Захар Вікторович |
бакалавр |
право |
Ю-64 |
Vzajemna poradenska, a.s. Чехія |
28 |
Носик Микола Іванович |
бакалавр |
право |
Ю-64 |
ПП «РГК Ресурс-2» (адміністратор) |
29 |
Терещенко Денис Сергійович |
бакалавр |
право |
Ю-64 |
Державний земельний кадастр Управління державного земельного кадастру (провідний спеціаліст) |
31 |
Миколенко Аліна Петрівна |
бакалавр |
право |
Ю-64-8 |
Сумський фаховий коледж СНАУ (юрисконсульт) |
32 |
Орлов Олександр Леонідович |
бакалавр |
право |
Ю-64-8 |
Самозайнята особа, Правовий консультант |
33 |
Танченко Марина Олександрівна |
бакалавр |
право |
Ю-64-8 |
Сумський обласний військовий комісаріат (провідний спеціаліст) |
34 |
Шевченко Єлізавета Олександрівна |
бакалавр |
право |
Ю-64-8 |
Працює не за фахом |
Магістри
ВИПУСК 2020 року
Група ВЛ.м-91
№ |
Прізвище та ініціали студента |
Освітній ступень |
Спеціальність |
Група |
Інформація про випускника (місце роботи, посада) |
|
1 |
Божко Євген Іванович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-91 |
ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» (юрист) |
|
2 |
Гришко Інна Юріївна |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-91 |
Адвокатське бюро «Сергія Зеленського» (помічник адвоката) |
|
3 |
Загорулько Владислав Миколайович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-91 |
Управління СБУ у Сумській області |
|
4 |
Калініченко Євгеній Володимирович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-91 |
Нова пошта (спеціаліст) |
|
5 |
Лящов Владислав Олександрович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-91 |
Працює за кордоном |
|
6 |
Москаленко Владислав Вікторович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-91 |
ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» (юрист) |
|
7 |
Полулях Олександр Вікторович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-91 |
ПАТ «ПАТ Укрнафта» Управління транспорту (Охтирка) (інженер з безпеки руху транспорту) |
|
8 |
Русак Глєб Володимирович |
магістр |
інтелектуальна власність |
ВЛ.м.-91 |
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області (головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління) |
|
9 |
Кожушко Анна Вячеславівна |
магістр |
Право |
МЮ.м.-91 |
Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (фахівець) |
|
10 |
Пономаренко Дар`я Вікторівна |
магістр |
Право |
МЮ.м.-91 |
Путивльський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (спеціаліст з охорони державної таємниці) |
|
11 |
Андросова Олександра Олександрівна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Ковпаківський районний суд м.Суми (судовий секретар) |
|
12 |
Базуріна Тетяна Ігорівна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області (провідний юрисконсульт відділу) |
|
13 |
Берцюх Анастасія Олександрівна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Компания “Save max” (менеджер) |
|
14 |
Будюк Вадим Геннадійович |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
ТОВ дтс-Харьков (фахівець) |
|
15 |
Голованова Валерія Ігорівна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Приватна школа “Bigpeak peak” (виклад. англ. мови) |
|
16 |
Голуб Вячеслав Ігорович |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
ГУ ДФС у Сумській області (старший оперуповноважений з особливо-важливих справ відділу організації відкриття економічних злочинів) |
|
17 |
Горбачова Марина Ігорівна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
КНП “Клінічний пологовий будинок Пресвятої ДІви Марії” СМР (юрисконсульт) |
|
18 |
Грабар Станіслав Геннадійович |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Зарічний районний суд (секретар судового засідання) |
|
19 |
Запорожець Олександр Євгенович |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Нова пошта (спеціаліст) |
|
20 |
Кондєєв Євгеній Сергійович |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» (юрист) |
|
21 |
Левченко Вікторія Вікторівна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Відокремлений структурний підрозділ “Сумський фаховий коледж СНАУ” |
|
22 |
Міхновський Георгій Юрійович |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
КЗ СОР Сумський дитячий будинок ім. С. П. Супруна (юрисконсульт) |
|
23 |
Номировська Юлія Володимирівна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Сумський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги |
|
24 |
Полянська Єлизавета Андріївна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Зарічний відділ державної виконавчої служби міста Суми Головного територіального управління юстиції у Сумській області (провідний спеціаліст) |
|
25 |
Терещенко Тетяна Віталіївна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Недригайлівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (фахівець) |
|
26 |
Шевель Джулія Ігорівна |
магістр |
Право |
Ю.м.-91 |
Приватно виробниче-комерційне підприємство «Арта-Т» |
|
Бакалаври
ВИПУСК 2021 року
Група Ю–71
№ |
Прізвище та ініціали студента |
Освітній ступень |
Спеціальність |
Група |
Інформація про випускника (місце роботи, посада) |
|||
1 |
Іголкіна Олександра Сергіївна |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
Colliers international |
|||
2 |
Бражніченко Інна Євгенівна |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
ТОВ «НРП» (фахівець відділу продаж) |
|||
3 |
Горова Ярина Вікторівна |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
Сумський окружний адміністративний суд (секретар судового засідання) |
|||
4 |
Головач Анастасія Ігорівна |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
Сумський державний університет (лаборант управління міжнародного співробітництва) |
|||
5 |
Жмурченко Ярослав Васильович |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
Фермерське господарство «Влад-М» , юрист |
|||
6 |
Куліш Іван Олександрович |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
БФ «Право на захист», військова служба (фахівець з моніторингу) |
|||
7 |
Ліхолєтов Дмитро Олександрович |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
Сумська філія ТОВ «Прайм-Бро», директор філії |
|||
8 |
Рябченко Максим Олександрович |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
Адвокатське об`єднання «Український правовий альянс» (помічник адвоката) |
|||
9 |
Сапіч Аліна Дмитрівна |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
Агенція «ya.e.brend», фрілансер |
|||
10 |
Скляр Богдан Петрович |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
ФОП |
|||
11 |
Фіногеєв Ілля Ігорович |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АСОЦІАЦІЯ ПЛЯЖНОГО ГАНДБОЛУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ” (засновник) |
|||
12 |
Харченко Анастасія Леонідівна |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
IIG Bank Malta Ltd – Malta, клерк – операційний відділ платежів |
|||
13 |
Цирулік Станіслав Сергійович |
бакалавр |
право |
Ю-71 |
Приватний нотаріус (юрисконсульт) |
|||
14 |
Бордун Ірина Вікторівна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
Зарічний районний суд м.Суми (головний спеціаліст сектору управління персоналом) |
|||
15 |
Жучков Тимофій Віталійович |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
Сумський окружний адміністративний суд (секретар судового засідання, апарат суду) |
|||
16 |
Залізняк Світлана Іванівна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
Сумський окружний адміністративний суд (секретар суду) |
|||
17 |
Лиховид Анастасія Вячеславівна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
ТОВ «Сумиконтракт» |
|||
18 |
Низова Анна Романівна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
ТОВ Мобсервіс КУ ССШ 25 (головний фахівець, асистент вчителя) |
|||
19 |
Сиротенко Владислава Миколаївна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
Сумська ОДА (юрисконсульт відділу з питань земельних відносин Департаменту агропромислового розвитку) |
|||
20 |
Філоненко Сніжана Сергіївна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
ТОВ «Ханзе Агрі Україна», юрисконсульт |
|||
21 |
Хуторянець Жанна Вячеславівна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
Центральний відділ РАЦС Управління державної реєстрації Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), провідний спеціаліст |
|||
22 |
Щербак Надія Миколаївна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
Господарський суд Сумської області секретар судового засідання) |
|||
23 |
Олійник Каріна Олегівна |
бакалавр |
право |
Ю-72 |
Сумський окружний адміністративний суд (секретар судового засідання) |
|||
24 |
Білик Ганна Володимирівна |
бакалавр |
право |
Ю-73 |
Відділ «ЦНАП» Боромлянської сільської ради (адміністратор відділу) |
|||
25 |
Висоцький Антон Ігорович |
бакалавр |
право |
Ю-73 |
Швейцарія. Страхова компанія Allianz Suisse (перекладач і консультант з юридичних питань) |
|||
26 |
Ерсой Раджеп |
бакалавр |
право |
Ю-73 |
Помічник адвоката (Турція) |
|||
27 |
Кузіна Ірина Віталіївна |
бакалавр |
право |
Ю-73 |
ГО «Північна правозахисна група» |
|||
28 |
Лощилов Дмитро Олександрович |
бакалавр |
право |
Ю-73 |
Національна поліція (поліцейський) |
|||
29 |
Савицька Інна Владиславівна |
бакалавр |
право |
Ю-73 |
ДУ «Сумська виправна колонія (№116)» (фахівець відділу по контролю за виконанням судових рішень) |
|||
30 |
Самойлова Юлія Романівна |
бакалавр |
право |
Ю-73 |
Апеляційний адміністративний суд (Помічник судді) |
|||
31 |
Челебі Ефе Берк |
бакалавр |
право |
Ю-73 |
Помічник адвоката (Турція) |
|||
Магістри
ВИПУСК 2021 року
Група Юм-01
№ |
Прізвище та ініціали студента |
Освітній ступень |
Спеціальність |
Група |
Інформація про випускника (місце роботи, посада) |
1 |
Гончаренко Ярослава Юріївна |
магістр |
право |
Юм-01 |
ДП «Сумський облавтодор», юрисконсульт |
2 |
Ластовкін Владислав Вікторович |
магістр |
право |
Юм-01 |
Головне управління Пенсійного фонду в Сумської області (провідний інспектор відділу з ретроконверсії)
|
3 |
Орлов Олександр Леонідович |
магістр |
право |
Юм-01 |
Самозайнята особа, Правовий консультант |
4 |
Охріменко Аліна Михайлівна |
магістр |
право |
Юм-01 |
Магазин «Стилус» (менеджер з продажу) |
5 |
Очкуренко Сергій Володимирович |
магістр |
право |
Юм-01 |
Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Суми) головний спеціаліст |
6 |
Попадинець Євген Михайлович |
магістр |
право |
Юм-01 |
ТОВ «Сумський обласний розрахунково-обліковий сервіс» |
7 |
Прядко Ганна Сергіївна |
магістр |
право |
Юм-01 |
Сумська ОДА Головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів Управління культури |
8 |
Саченко Лілія Вікторівна |
магістр |
право |
Юм-01 |
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Харків (провідний спеціаліст Центр. відділу з питань нотаріату) |
9 |
Соколенко Олексій Петрович |
магістр |
право |
Юм-01 |
Самозайнята особа, Правовий консультант |
10 |
Шеверда Олег Русланович |
магістр |
право |
Юм-01 |
Практикуючий юрист (працює не офіційно) |
11 |
Шевченко Анна Володимирівна |
магістр |
право |
Юм-01 |
Зарічний районний суд м.Суми, головний спеціаліст |
Магістри
ВИПУСК 2021 року
Група ВЛ.м-01
№ |
Прізвище та ініціали студента |
Освітній ступень |
Спеціальність |
Група |
Інформація про випускника (місце роботи, посада) |
1 |
Боршош Богдан Іванович |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Помічник командира батальйону з правової роботи в/ч А4270 |
2 |
Жовнер Катерина Олександрівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Головне управління ДПС у Сумській області (старший державний інспектор) |
3 |
Кича Оксана Іванівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Східне Міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Суми (головний спеціаліст Сумського відділу РАЦС у Сумському районі Сумської обл.. м. Суми) |
4 |
Костенко Захар Вікторович |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Vzajemna poradenska, a.s. Чехія |
5 |
Куксінов Юрій Романович |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Збройні Сили України |
6 |
Кухно Марія Федорівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
ГУ ДГК у Сумській області (головний спеціаліст юридичного управління) |
7 |
Міленіна Євгенія Анатоліївна |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
«Європейська Солідарність» Сумської територіальної організації (Заступник керівника Секретаріату ПП) |
8 |
Миколенко Аліна Петрівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Сумський фаховий коледж СНАУ (юрисконсульт) |
9 |
Нестеренко Юлія Олександрівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Сумський обласний центр з гідрометеорології (юрисконсульт І кат.) |
10 |
Носик Микола Іванович |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
ПП «РГК Ресурс-2» (адміністратор) |
11 |
Проценко Віталій Олександрович |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
ФОП |
12 |
Сич Каріна Ігорівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Енера Суми (інженер Охтирського ЦОК Енера Суми) |
13 |
Христич Ярослав Андрійович |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Zoo «SAMtrade», заступник голови управління |
14 |
Чемодурова Катерина Федорівна |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
Східне Міжрегіональне управління юстиції (головний спеціаліст відділу РАЦС у м.Суми) |
15 |
Юрченко Владислав Олегович |
магістр |
інтелектуальна власність |
Влм-01 |
ПП Юрченко, Україна (підприємець)
|