ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
download

Привітання з Днем працівників освіти

Вельмишановні колеги – викладачі та співробітники кафедри! Вже вкотре, восени святкують День працівників освіти – свято, яке займає особливу роль серед інших в Україні. Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Ваша щоденна сумлінна професійна діяльність є запорукою інтелектуального розвитку вітчизняного студентства та віри й надії у світле майбутнє. Тому, дозвольте привітати Вас із цим святом і побажати відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Зі святом!

З глибокою повагою

Завідувач кафедри АГПФЕБ Ю. В. Гаруст

1222121

Шановна Надія Сергіївна!

Колектив кафедри АГПФЕБ щиро вітає Вас з днем народження! В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від зірок – здійснення бажань! Від сонця – світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік! Бажаємо щастя і удачі, здоров’я і успіхів, і звичайно ж, захоплених поглядів чоловіків! Щоб невдачі обходили стороною! Ви дуже гарна і мудра, красива і розумна! Нехай в цей день, і не тільки, сяють від щастя очі і світ навколо буде наповнений любов’ю і світлом!

 

zhivyie-tsvetyi-v-korobke-17-krasnyih-roz-600x513

Шановний Юрій Віталійович!

Колектив кафедри АГПФЕБ вітає Вас з Днем народженням! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!
Нехай життя Ваше буде світлим, як сонячний день, повним, як келих із шампанським, безхмарним, як небо над пустелею.
І нехай, як зірки в нічному небі, завжди горять вогники у вікнах Ваших друзів і рідних, вогники надії.
Будьте здоровим, щасливим і фартовим!
1

Шановна Тетяна Анатоліївна!

Колектив кафедри АГПФЕБ вітає Вас з днем народження! У цей радісний день бажаємо завжди залишатися на висотах своєї бездоганної краси та незмінною удачі. Нехай всі негаразди обходять стороною, приємні сюрпризи і компліменти не змушують себе чекати, а кожен швидкоплинний каприз не залишається без уваги шанувальників!
Бажаємо щастя і удачі, здоров’я і успіхів, і звичайно ж, захоплених поглядів чоловіків! Щоб невдачі обходили стороною! Ви дуже гарна і мудра, красива і розумна! Нехай в цей день, і не тільки, сяють від щастя очі і світ навколо буде наповнений любов’ю і світлом!
11-3

Шановний Олег Миколайович!

Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця колектив кафедри АГПФЕБ бажає Вам міцного здоров’я, постійного благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи Вас не покине впевненість та бадьорість.
Натхнення в будні, міцного здоров’я, сили великої та нестримного оптимізму!
Хай буде мир і злагода в родині, у вашому місті і на всій Україні!
z-dnem-narodzhennia-4

Шановна Анастасія Вікторівна!

Колектив кафедри АГПФЕБ щиро вітає Вас зі святом!
Привітання наші щирі, хоча і не нові: великого людського щастя, любові, бадьорості, міцного здоровя. Бажаюмо, щоб все це було постійно! Успіхів Вам в роботі та задоволення від неї.
Ми хочемо подякувати за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з Вами комфортно і приємно, так нехай і Вам трудові будні приносять задоволення в роботі і реалізацію всього задуманого. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства, бажаємо Вам богатирського здоров’я та нових ідей.
Всього Вам найкращого!
1_soc_holiday

Шановний Юрій Михайлович!

З чистою душею і відкритим серцем, колектив кафедри АГПФЕБ вітає Вас з днем народження! Бажаємо успіхів у роботі та кар’єрного зростання, креативного мислення, натхнення і розвитку. Щоб конкуренція була тільки чистою, відкритою і чесною. Бажаємо, щоб в колективі завжди існувала тільки приємна, дружня атмосфера, всі грандіозні плани збулися, а амбіції виправдалися.
Ви незамінний співробітник, професіонал своєї справи. Ви завжди сповнені ідей та енергії для втілення їх у життя. Ви чуйний, оптимістичний, і з нашого боку давно домоглися поваги і визнання.
Бажаємо Вам безмежних можливостей!
З Днем народження!