ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
burbika

БУРБИКА МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ

Доктор юридичних наук, доцент, завідуючий кафедрою адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки

 

Шановні абітурієнти!

 

 Сьогодні перед вами постало важливе завдання. Вибір професії досить складне рішення, до якого слід віднестися дуже серйозно. Саме від цього вибору залежить Ваша подальша доля.

Професія юриста вважається однією з найдавніших та найшановніших. На сьогоднішній день ця професія є дуже перспективною. Крім того, саме юристи є обізнаними у всіх правових питаннях, а тому знаходяться на крок попереду інших.

Проте, для того, щоб стати дійсно досвідченим і кваліфікованим професіоналом, одного бажання замало. Звичайно, необхідно здобути вищу юридичну освіту і отримати відповідний диплом.

Раніше більшість абітурієнтів прагнули вступити до профільних юридичних ВНЗ,  щоб після їх закінчення престижно працевлаштуватись.

Але на сьогодні, з урахуванням прийняття нових законів «Про судоустрій і статус суддів», «Про прокуратуру», «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», «Про національну поліцію» випускники ВНЗ поставлені в однакові умови. Для того щоб стати суддею необхідно попередньо пропрацювати певний час в галузі права, пройти  конкурсний відбір і скласти кваліфікаційний іспит. Аналогічна процедура передбачена для влаштування на роботу в органи прокуратури, адвокатуру, нотаріат.  Конкурсний відбір передбачений і при прийомі в органи поліції.

      Важливим сьогодні стає не те, який ВНЗ закінчити, найважливіше – отримати якісну освіту, адже знання – це той здобуток,  який забезпечить вам перспективне майбутнє.

      Навчально-науковий інститут  права Сумського державного університету гарантує набуття вами знань високої якості у галузі права та  можливість престижного працевлаштування за фахом.

 

 

      Випускова кафедра адміністративного, господарського права та

      фінансово-економічної безпеки.

 

1

Кафедра адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки (АГПФЕБ) є випусковою кафедрою по підготовці бакалаврів, спеціалістів та магістрів на юридичному факультеті СумДУ.

Кафедру очолює доктор юридичних наук, доцент Бурбика Михайло Михайлович.

Основним завданням кафедри є задоволення зростаючого попиту на підготовку фахівців у сфері юриспруденції, що володіють теоретичними знаннями й практичними навичками їх застосування.

Для реалізації поставленого завдання:

  • відкрито та організаційно і методично забезпечено функціонування спеціальностей «Правознавство», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Інтелектуальна власність»;
  • професорсько-викладацький склад кафедри включає докторів та кандидатів юридичних наук, випускників провідних університетів України та кращих випускників СумДУ;
  • встановлені та налаштовані контакти з роботодавцями для працевлаштування випускників кафедри;
  • запроваджено програму проходження виробничої практики за направленнями в управлінні юстиції, пенітенціарній службі, органах державної влади, виконавчій службі, судовій адміністрації, правоохоронних органах, підприємствах та установах;
  • створено умови для продовження навчання випускників кафедри та інших осіб у постійно діючій аспірантурі за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
  • студенти мають можливість отримати звання офіцера запасу на військовій кафедрі СумДУ. (більше…)
Заставка-min

Проведення тренінгів в рамках проекту «Правове виховання старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Суми», який фінансується за рахунок коштів British Council Ukraine

28 квітня та 5 травня 2017 року на базі Навчально-науковому інституті права у Конгрес-центрі Сумського державного університету було проведено тренінги на тему: «Основні адміністративні правопорушення, які вчиняються неповнолітніми» та «Основні кримінальні правопорушення, які вчиняються неповнолітніми», який виконується в рамках проекту «Правове виховання старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Суми» за підтримки програми «Active Citizens» British Council Ukraine. (більше…)

unnamed (1)

Правовий турнір для старшокласників

23 квітня 2017 року заступником керівника юридичної клініки, доцентом кафедри АГПФЕБ Руденко Л.Д. разом з консультантом юридичної клініки, студенткою другого курсу Андросовою О. проведено правовий турнір для старшокласників Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Суми. (більше…)

unnamed

Перемога в конкурсі студентських НДР з цивільної оборони та пожежної безпеки

30 березня 2017 р. на базі Національного університету цивільного захисту відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з цивільної оборони та пожежної безпеки у 2016/2017 навчальному році. (більше…)

unnamed (2)

Святкування Масляної

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів та символізує прихід весни та пробудження природи. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури, смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. (більше…)

unnamed (7)

Участь викладачів кафедри у змаганнях з настільного тенісу

Спортивне життя СумДУ не зупиняється. І вже 07.02.2017 року в рамках щорічної «Спартакіади «Здоров’я» відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ. (більше…)

unnamed (5)

Студенти Навчально-наукового інституту права СумДУ відвідали Сумський окружний адміністративний суд

Студенти ННІ права СумДУ продовжують знайомитися з особливостями юридичної професії. Теоретичні знання повинні знаходити своє відображення на практиці, адже в іншому випадку можуть так і залишитися незатребуваним обсягом інформації та не принести належної результативності. З метою закріплення отриманих теоретичних знань 06.02.2017 та 08.02.2017 року студенти 2-го курсу ННІ права СумДУ в супроводі доцента кафедри АГПФЕБ Шлапко Т.В. відвідали судові засідання у Сумському окружному адміністративному суді у справах про визнання протиправними та скасування наказів про звільнення з публічної служби, поновлення на посаді та стягнення оплати вимушеного прогулу. (більше…)

unnamed (3)

Профорієнтація викладачів кафедри АГПФЕБ у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 9

Сучасній молодій людині досить складно здійснити вибір через те, що варіантів вибору кар’єри у сучасному суспільстві досить багато, але молодь ще недостатньо орієнтуються в особливостях різних професій. (більше…)