ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
imgonline-com-ua-Compressed-YUAwpNMoS0R0

ГАРУСТ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Доктор юридичних наук, доцент, завідуючий кафедрою адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки

 

Шановні абітурієнти!

 

 Сьогодні перед вами постало важливе завдання. Вибір професії досить складне рішення, до якого слід віднестися дуже серйозно. Саме від цього вибору залежить Ваша подальша доля.

Професія юриста вважається однією з найдавніших та найшановніших. На сьогоднішній день ця професія є дуже перспективною. Крім того, саме юристи є обізнаними у всіх правових питаннях, а тому знаходяться на крок попереду інших.

Проте, для того, щоб стати дійсно досвідченим і кваліфікованим професіоналом, одного бажання замало. Звичайно, необхідно здобути вищу юридичну освіту і отримати відповідний диплом.

Раніше більшість абітурієнтів прагнули вступити до профільних юридичних ВНЗ,  щоб після їх закінчення престижно працевлаштуватись.

Але на сьогодні, з урахуванням прийняття нових законів «Про судоустрій і статус суддів», «Про прокуратуру», «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», «Про національну поліцію» випускники ВНЗ поставлені в однакові умови. Для того щоб стати суддею необхідно попередньо пропрацювати певний час в галузі права, пройти  конкурсний відбір і скласти кваліфікаційний іспит. Аналогічна процедура передбачена для влаштування на роботу в органи прокуратури, адвокатуру, нотаріат.  Конкурсний відбір передбачений і при прийомі в органи поліції.

      Важливим сьогодні стає не те, який ВНЗ закінчити, найважливіше – отримати якісну освіту, адже знання – це той здобуток,  який забезпечить вам перспективне майбутнє.

      Навчально-науковий інститут  права Сумського державного університету гарантує набуття вами знань високої якості у галузі права та  можливість престижного працевлаштування за фахом.

 

 

      Випускова кафедра адміністративного, господарського права та

      фінансово-економічної безпеки.

 

1

Кафедра адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки (АГПФЕБ) є випусковою кафедрою по підготовці бакалаврів, спеціалістів та магістрів на юридичному факультеті СумДУ.

Кафедру очолює доктор юридичних наук, доцент Бурбика Михайло Михайлович.

Основним завданням кафедри є задоволення зростаючого попиту на підготовку фахівців у сфері юриспруденції, що володіють теоретичними знаннями й практичними навичками їх застосування.

Для реалізації поставленого завдання:

  • відкрито та організаційно і методично забезпечено функціонування спеціальностей «Правознавство», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Інтелектуальна власність»;
  • професорсько-викладацький склад кафедри включає докторів та кандидатів юридичних наук, випускників провідних університетів України та кращих випускників СумДУ;
  • встановлені та налаштовані контакти з роботодавцями для працевлаштування випускників кафедри;
  • запроваджено програму проходження виробничої практики за направленнями в управлінні юстиції, пенітенціарній службі, органах державної влади, виконавчій службі, судовій адміністрації, правоохоронних органах, підприємствах та установах;
  • створено умови для продовження навчання випускників кафедри та інших осіб у постійно діючій аспірантурі за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
  • студенти мають можливість отримати звання офіцера запасу на військовій кафедрі СумДУ. (більше…)
11..

Масляна: веселі проводи зими

Масляна – це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням весняного оновлення природи. Це свято чудово поєднує в собі традицію веселих народних гулянь і православну духовність. (більше…)

1

Виїзні консультування під керівництвом доцента кафедри АГПФЕБ Руденко Л.Д. в рамках діяльності юридичної клініки

В ході реалізації грантового проекту Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine «Підвищення юридичної обізнаності мешканців Сумського району з фахівцями СумДУ – серія інформаційно-консультаційних заходів для жителів сільської місцевості Сумського району» (більше…)

фото1

Участь у дискусійному круглому столі

Доцент кафедри АГПФЕБ Руденко Л.Д. 20 грудня 2017 року прийняла участь у дискусійному круглому столі на тему «Особливості застосування нового адміністративного, господарського та цивільного процесуального законодавства» у Сумському окружному адміністративному суді. (більше…)

2015_NY_buh-com-ua_новость

Вітаємо з новорічними святами!

Шановні колеги, прийміть наші щирі вітання з новорічними святами!

Бажаємо добра, щирості і милосердя навколо Вас, любові і щастя Вашій родині! Міцного здоров’я, радості, миру і благополуччя!

Нехай рік Новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і везіння, вдалим та плідним, наповненим яскравими подіями та добрими справами, роком нових можливостей та досягнень!

Нехай Ваше життя освітлює Різдвяна зірка світлом гармонії та чистоти!

zhivyie-tsvetyi-v-korobke-17-krasnyih-roz-600x513

Привітання з присвоєнням вченого звання доцента!

Щиро вітаємо викладачів кафедри АГПФЕБ Навчально-наукового інституту права СумДУ з врученням атестатів щодо присвоєння вченого звання доцента:

  • д.ю.н. Гаруста Юрія Віталійовича
  • д.ю.н. Кисельову Олену Іванівну
  • к.ю.н. Кобзєву Тетяну Анатоліївну

 

БАЖАЄМО ВАМ ПРОФЕСІЙНИХ ЗВЕРШЕНЬ ТА НОВИХ ЗДОБУТКІВ НА НАУКОВІЙ НИВІ, МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ!

цветы

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації Кисельову Олену Іванівну!

Професорсько-викладацький колектив кафедри адміністративного,
господарського права та фінансово-економічної безпеки ННІ права СумДУ
щиро вітає КИСЕЛЬОВУ Олену Іванівну з успішним захистом докторської
дисертації! (більше…)

IMG_0468

Участь доцента кафедри Логвиненка М.І. у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності» у м. Варна (Болгарія)

10-16 вересня 2017 року у м. Варна (Болгарія) к.ю.н., доцент кафедри АГПФЕБ Логвиненко М.І. прийняв участь у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності». Співорганізаторами форуму є Центр стратегічних інновацій та прогресивного розвитку, Інститут глобальних стратегій управління Національного університету «Острозька академія» та Варненський вільний університет ім. Чорноризця Храбра (Болгарія).

Метою його проведення була активізація співпраці між науковою спільнотою країн-партнерів, вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки, визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи освіти і науки в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріоритетів. (більше…)

Презентация1

Привітання з Днем юриста!

Колектив кафедри АГПФЕБ приєднується до привітань керівництва Навчально-наукового інституту права СумДУ з нагоди відзначення професійного свята – Дня юриста! Розумні та уважні, спритні та цілеспрямовані, талановиті та відповідальні юристи, прийміть наші найщиріші вітання!

Дякуємо Вам за Вашу натхненну, що вимагає постійного удосконалення, працю, за слідування творчим ідеям, які Ви відстоюєте!

Бажаємо вам багато-багато радісних і щасливих днів, любові і відданості близьких і друзів, яскравого дозвілля, оптимістичного настрою і поваги, міцного здоров’я та особистого благополуччя, великого ентузіазму і креативності в досягненні вершин успіху, життєвих сил робити цей світ кращим!

Зі святом вас, юристи!

загружено

Вітання з Днем працівників освіти!

28 вересня 2017 року в Сумському державному університеті відбулися
урочистості з нагоди подвійного свята – Дня працівників освіти та Дня
університету. Усіх присутніх у залі привітав ректор СумДУ Анатолій
Васильович Васильєв. Подарунком для учасників свята став концерт, який
зібрав в дружнє тепле коло велику родину співробітників університету та
став справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці науково-
педагогічного працівника. (більше…)