ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
imgonline-com-ua-Compressed-YUAwpNMoS0R0

ГАРУСТ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Доктор юридичних наук, доцент, завідуючий кафедрою адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки

 

Шановні абітурієнти!

 

 Сьогодні перед вами постало важливе завдання. Вибір професії досить складне рішення, до якого слід віднестися дуже серйозно. Саме від цього вибору залежить Ваша подальша доля.

Професія юриста вважається однією з найдавніших та найшановніших. На сьогоднішній день ця професія є дуже перспективною. Крім того, саме юристи є обізнаними у всіх правових питаннях, а тому знаходяться на крок попереду інших.

Проте, для того, щоб стати дійсно досвідченим і кваліфікованим професіоналом, одного бажання замало. Звичайно, необхідно здобути вищу юридичну освіту і отримати відповідний диплом.

Раніше більшість абітурієнтів прагнули вступити до профільних юридичних ВНЗ,  щоб після їх закінчення престижно працевлаштуватись.

Але на сьогодні, з урахуванням прийняття нових законів «Про судоустрій і статус суддів», «Про прокуратуру», «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», «Про національну поліцію» випускники ВНЗ поставлені в однакові умови. Для того щоб стати суддею необхідно попередньо пропрацювати певний час в галузі права, пройти  конкурсний відбір і скласти кваліфікаційний іспит. Аналогічна процедура передбачена для влаштування на роботу в органи прокуратури, адвокатуру, нотаріат.  Конкурсний відбір передбачений і при прийомі в органи поліції.

      Важливим сьогодні стає не те, який ВНЗ закінчити, найважливіше – отримати якісну освіту, адже знання – це той здобуток,  який забезпечить вам перспективне майбутнє.

      Навчально-науковий інститут  права Сумського державного університету гарантує набуття вами знань високої якості у галузі права та  можливість престижного працевлаштування за фахом.

 

 

      Випускова кафедра адміністративного, господарського права та

      фінансово-економічної безпеки.

 

1

Кафедра адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки (АГПФЕБ) є випусковою кафедрою по підготовці бакалаврів, спеціалістів та магістрів на юридичному факультеті СумДУ.

Кафедру очолює доктор юридичних наук, доцент Бурбика Михайло Михайлович.

Основним завданням кафедри є задоволення зростаючого попиту на підготовку фахівців у сфері юриспруденції, що володіють теоретичними знаннями й практичними навичками їх застосування.

Для реалізації поставленого завдання:

  • відкрито та організаційно і методично забезпечено функціонування спеціальностей «Правознавство», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Інтелектуальна власність»;
  • професорсько-викладацький склад кафедри включає докторів та кандидатів юридичних наук, випускників провідних університетів України та кращих випускників СумДУ;
  • встановлені та налаштовані контакти з роботодавцями для працевлаштування випускників кафедри;
  • запроваджено програму проходження виробничої практики за направленнями в управлінні юстиції, пенітенціарній службі, органах державної влади, виконавчій службі, судовій адміністрації, правоохоронних органах, підприємствах та установах;
  • створено умови для продовження навчання випускників кафедри та інших осіб у постійно діючій аспірантурі за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
  • студенти мають можливість отримати звання офіцера запасу на військовій кафедрі СумДУ. (більше…)
цветы

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації Кисельову Олену Іванівну!

Професорсько-викладацький колектив кафедри адміністративного,
господарського права та фінансово-економічної безпеки ННІ права СумДУ
щиро вітає КИСЕЛЬОВУ Олену Іванівну з успішним захистом докторської
дисертації! (більше…)

IMG_0468

Участь доцента кафедри Логвиненка М.І. у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності» у м. Варна (Болгарія)

10-16 вересня 2017 року у м. Варна (Болгарія) к.ю.н., доцент кафедри АГПФЕБ Логвиненко М.І. прийняв участь у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності». Співорганізаторами форуму є Центр стратегічних інновацій та прогресивного розвитку, Інститут глобальних стратегій управління Національного університету «Острозька академія» та Варненський вільний університет ім. Чорноризця Храбра (Болгарія).

Метою його проведення була активізація співпраці між науковою спільнотою країн-партнерів, вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки, визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи освіти і науки в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріоритетів. (більше…)

Презентация1

Привітання з Днем юриста!

Колектив кафедри АГПФЕБ приєднується до привітань керівництва Навчально-наукового інституту права СумДУ з нагоди відзначення професійного свята – Дня юриста! Розумні та уважні, спритні та цілеспрямовані, талановиті та відповідальні юристи, прийміть наші найщиріші вітання!

Дякуємо Вам за Вашу натхненну, що вимагає постійного удосконалення, працю, за слідування творчим ідеям, які Ви відстоюєте!

Бажаємо вам багато-багато радісних і щасливих днів, любові і відданості близьких і друзів, яскравого дозвілля, оптимістичного настрою і поваги, міцного здоров’я та особистого благополуччя, великого ентузіазму і креативності в досягненні вершин успіху, життєвих сил робити цей світ кращим!

Зі святом вас, юристи!

загружено

Вітання з Днем працівників освіти!

28 вересня 2017 року в Сумському державному університеті відбулися
урочистості з нагоди подвійного свята – Дня працівників освіти та Дня
університету. Усіх присутніх у залі привітав ректор СумДУ Анатолій
Васильович Васильєв. Подарунком для учасників свята став концерт, який
зібрав в дружнє тепле коло велику родину співробітників університету та
став справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці науково-
педагогічного працівника. (більше…)

20170919_113754

Представники Національного антикорупційного бюро України у рамках кампанії «Студенти проти корупції» відвідали Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету

З метою підвищення рівня обізнаності з перебігом антикорупційної реформи та виховання у молоді нетерпимості до корупції 19 вересня 2017 р. у рамках інформаційно- просвітницької кампанії «Студенти проти корупції» Програми розвитку ООН в Україні представники Національного антикорупційного бюро України відвідали Сумський державний університет. Було проведено лекцію-консультацію, на якій були присутні студенти та викладачі Навчально-наукового інституту права, в тому числі кафедри АГПФЕБ (більше…)

20170915_150407

Підсумки конкурсу з використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі

З метою сприяння використанню у навчальному процесі сучасних «хмарних» та мобільних технологій, поширенню практики залучення до навчального процесу власних мобільних пристроїв студентів та викладачів, створенню навчальних програмних продуктів та методичного забезпечення, інформуванню про розвиток ІТ в СумДУ на відкритих ресурсах у 2017 році був проведений загальноуніверситетський конкурс розробок на краще проведення учбових занять (лекційних, практичних тощо), передбачених навчальним планом, із застосуванням власних мобільних пристроїв студентів (ноутбуки, нетбуки, планшети, смартфони тощо). (більше…)

image-0-02-05-101e10350b64e8cc970417967b7cbed4ef2af39a50543831b3e156a20029f84d-V

Новина про стажування

Старший викладач кафедри АГПФЕБ, к.ю.н. Кисельова О.І.пройшла навчання в міжнародній школі англійської мови FLS Fisher College в американському місті Бостон штату Массачусетс. Програма проводиться на базі Fisher College, що пропонує програми бакалаврату, програми професійної підготовки та програми підвищення кваліфікації в рамках концепції безперервної освіти (більше…)

IMG_5760

Студентська посвята

Першого вересня о 16.30 відбулася загальноуніверситетська урочиста посвята у студенти. Відкриття свята розпочато виконанням Державного Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання тих героїв, які віддали своє життя за мир і спокій рідної України (більше…)

день-знань_1

Вітаємо з початком нового навчального року!

Колектив кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки приєднується до привітань керівництва університету з Днем знань та початком нового навчального року! У цей завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день бажаємо викладачам, співробітникам та студентам Сумського державного університету успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Зі святом Вас!

Заставка-min

Проведення тренінгів в рамках проекту «Правове виховання старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Суми», який фінансується за рахунок коштів British Council Ukraine

28 квітня та 5 травня 2017 року на базі Навчально-науковому інституті права у Конгрес-центрі Сумського державного університету було проведено тренінги на тему: «Основні адміністративні правопорушення, які вчиняються неповнолітніми» та «Основні кримінальні правопорушення, які вчиняються неповнолітніми», який виконується в рамках проекту «Правове виховання старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Суми» за підтримки програми «Active Citizens» British Council Ukraine. (більше…)