ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
2

Проведено круглий стіл на тему: “Фінансова безпека: методологічне, правове та інституційне забезпечення”

13-14 вересня в м. Київ було проведено засідання круглого столу за участю фахівців з Європейського Союзу на тему: “Фінансова безпека: методологічне, правове та інституційне забезпечення”.
Викладачі кафедри АГПФЕБ ННІ права брали участь в роботі даного круглого столу – д.ю.н., доц., завід. кафедри АГПФЕБ Гаруст Ю.В. та к.ю.н. Мельник В.І.

(більше…)

2

ШАНОВНИЙ ЮРІЮ ВІТАЛІЙОВИЧУ!

Щиро вітаємо Вас З Днем народження!!! У цей радісний і світлий день хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів, здоров’я і благополуччя, натхнення і творчості. Бажаємо вдало, весело та яскраво проживати кожну мить свого життя. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце! Вітаємо!!!

1

Про перевірку готовності кафедри до навчального року

У звязку з необхідністю проведення перевірки готовності кафедри до 2017-2018 навчального року:
1. Створити комісію з перевірки готовності кафедри до навчального року з дисциплін, що викладаютьсчя викладачами кафедри АГПФЕБ у складі:
голова комісії: зав. кафедри АГПФЕБ, доцент, д.ю.н. Гаруст Ю.В.
члени комісії: ст. викладач, доцент, д.ю.н. Кисельова О.І.

(більше…)

3

Шановна Тетяна Анатоліївна!

Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження. Насамперед бажаємо Вам міцного здоров’я, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаємо щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди. Нехай Вас у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги. Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ! З Днем народження!

2

Шановна Анастасія Вікторівна!

У Вашому житті сталася чудесна подія, яка відкрила двері в життя маленькому комочку в рожевому конверті — доньці. Кафедра АГПФЕБ щиро вітає Вас з цією радістю! Бажаємо, щоб з першими обіймами Вашому малюкові передалися всі життєві блага. Від тата нехай дістанеться здоров’я, завзятість і наполегливість, а від мами — краса, хороший смак і життєрадісність. Терпіння Вам, нехай ця маленька зірочка запалює Ваші серця і наповнює їх самими прекрасними почуттями. Вітаємо!

1

Шановний Олеже Миколайовичу!

Наш колектив радий, що може співпрацювати пліч-о-пліч з таким професіоналом, як Ви, який завжди прийде на допомогу співробітникам та студентам нашого університету і завжди йде в ногу з часом у всіх сферах життя і роботи. Від усієї душі вітаємо Вас з Днем Народження і дякуємо Вам за твою чуйність і добру вдачу. Бажаємо Вам міцного здоров’я і здійснення всіх бажань!

1

Завдяки наполегливій співпраці викладачів та студентів ННІ права та факультету іноземної філології та соціальних комунікацій створено відео презентацію СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО».

Випусковою кафедрою за цією спеціальністю є КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО, ГОСПОДАРСЬКОГО ПРАВА ТА ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ. (більше…)

Увага

УВАГА!!!

Визначено графік ліквідації академічної заборгованості

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ завідувача кафедри АГПФЕБ Гаруста Ю.В. №12 від 19.06.2018 р. створено комісію з ліквідації академічної заборгованості за результатами навчання у весняному семестрі  2017-2018 року з дисциплін, що викладаються  викладачами кафедри АГПФЕБ у складі:

(більше…)