КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА ІНСТИТУТУ ПРАВА

  • Українська
  • English

За програмою вибіркового курсу «Правнича клініка» для студентів другого курсу ННІП СумДУ юрист приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у м. Суми Єсіна Наталія провела гостьову лекцію натему «Особливості консультування людей, що постраждали від воєнних злочинів. Документування воєнних злочинів в Україні»

Під час заняття студенти дізнались, що саме називається воєннимизлочинами, хто в Україні та як їх документує, зокрема про документаторівініціативи #трибунал_для_путіна.

Поговорили про те, як важливо фіксувати кожен епізод тієї шкоди, яку наносять російські війська цивільному населенню в Україні та чому важливо збереження історичної правди для майбутніх поколінь. 

Студенти-правники вже зараз усвідомлюють те, скільки правовихпроблем переселенців та постраждалих внаслідок війни доведетьсявирішувати не один рік після нашої перемоги та готові вчитися та перейматидосвід правозахисників задля того, щоб допомагати людям.

​Залучення практиків при вивченні курсу «Правнича клініка» сприяє формуванню у студентів професійних якостей та кращому розумінню майбутньої професії.

 660