КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА ІНСТИТУТУ ПРАВА

  • Українська
  • English

9 грудня на базі Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету відбулася звітна конференція за підсумками реалізації проєкту Національного фонду досліджень України «Розробка Концепції запровадження державної системи контролю за залученням та ефективним використанням міжнародної технічної допомоги в Україні на 2021-2025 рр.».

Презентувала результати реалізації проєкту відповідальна виконавиця, кандидатка юридичних наук, заступниця директора з наукової роботи ННІ права Валерія МИРГОРОД-КАРПОВА. Вона представила учасникам конференції унікальний, науково-обгрунтований законопроєкт про систему залучення, використання та контролю за міжнародною технічною допомогою, що є ключовим науковим здобутком авторської команди розробників.

Валерія МИРГОРОД-КАРПОВА зазначила, що авторським колективом було проведено ґрунтовне дослідження перспектив врегулювання системи залучення, використання та контролю за міжнародною технічною допомогою, яку отримує та надає Україна. Особлива увага в дослідженні і розробці проєкту закону була прикута саме до формування державної політики в цій сфері.

«Рецензентами, експертами та представниками державних органів результати наукового дослідження були високо оцінені та визнаними такими, що мають значний практичний потенціал», – підкреслила відповідальна виконавиця проєкту.

 729