КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА ІНСТИТУТУ ПРАВА

  • Українська
  • English

Про серію психологічних тренінгів із підготовки до ЗНО в Сумському державному університеті вийшов сюжет на загальноукраїнському телеканалі (https://www.facebook.com/100007994796191/posts/3187568614852934)

Психологічна підготовка – одна із важливих складових успішного проходження ЗНО, саме тому з 2020 року в партнерстві з СумДУ проводяться тренінги для абітурієнтів, присвячені психологічній підготовці до складання іспитів, зокрема, подоланню страху та хвилювання, тайм-менеджменту.

За увесь час реалізації проєкту тренінги пройшли майже 300 школярів.

Цьогоріч проєкт відбувається на базі кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки навчально-наукового інституту права. Заняття з абітурієнтами проводять психологи університету, викладачі та студенти.

Співробітник кафедри АГПФЕБ Микита Ковалевський зазначає, що ідея організаторів – масштабувати проєкт на всю Україну, а також у майбутньому залучити до тренінгів учителів і батьків абітурієнтів.

https://tsn.ua/exclusive/skladu-chi-ne-skladu-u-sumskomu-universiteti-zapochatkuvali-treningi-dlya-maybutnih-abituriyentiv-1970311.html?fbclid=I

 976