КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА ІНСТИТУТУ ПРАВА

  • Українська
  • English

12 грудня 2022 р. – відбувся правовий тренінг «Знай свої права» з учнями 9-11 класів шкіл м. Суми та Сумської області відповідно до плану профорієнтаційної роботи кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки, Навчально-наукового інституту права, Сумського державного університету.

Право-просвітницький захід, було проведено в межах міжнародного тижня права, в форматі оф лайн на базі КУ Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б.Берестовського, м. Суми.

Доктор філософії за спеціальністю 081 «Право», асистент, заступник завідувача кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки, Навчально-наукового інституту права, Сумського державного університету – Михайловська Євгенія Володимирівна, обговорила з учнями, такі важливі питання як: «права дитини», «правила поведінки неповнолітніх з працівниками поліції» та «на скільки важливо знати свої права задля уникнення правопорушень у різних ситуаціях».

Друга частина правового тренінгу була практичною, на якій учасники зустрічі могли закріпити отримані знання. Зокрема, була проведена право-просвітницька гра «Справедливість», що дозволила учням розкрити власне розуміння поняття «справедливості» та усвідомити цінність прав, обов’язків і законних інтересів людей та дітей в цілому.

Хотілося подякувати, вчителю правознавства КУ Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б.Берестовського, м. Суми, Приходько Наталії Григоріївні за плідну співпрацю в напрямку правової освіти дітей та виховання молоді, та відмітити креативність та оригінальний підхід до аналізу практичних ситуацій у сфері права, учнів 9-В класу.

 600